Moja metoda

Z racji tego, że studia na kierunku dietetyka ukończyłam na dwóch uczelniach medycznych, zwracam szczególną uwagę na to, aby pogodzić zalecenia dietetyczne z chorobami towarzyszącymi moich pacjentów. Osoby przewlekle chore, często borykające się z otyłością czy nadwagą, to pacjenci szczególni, wymagający dużej wiedzy od dietetyka. W pracy z pacjentami stawiam na długotrwały sukces i trwałą zmianę nawyków żywieniowych. Nie interesują mnie szybkie i spektakularne efekty, ponieważ wiążą się one z wprowadzaniem restrykcji w życie osoby na diecie, a to zazwyczaj kończy się szybkim powrotem do starych przyzwyczajeń. Dlatego nie obiecuję złotych gór, a rozsądny plan działania nastawiony na sukces. Chcę aby mój gabinet opuszczały osoby świadome żywieniowo, ponieważ uzbrojeni w odpowiednią wiedzę po zakończeniu terapii mogą kontynuować starania o zdrowie bez mojej pomocy.

Opinie na mój temat znajdziesz w zakładce O mnie

warzPo zakończeniu terapii każdy pacjent wychodzi z mojego gabinetu z wiedzą, na temat tego jak wybierać zdrowe produkty oraz jak komponować swoje posiłki, aby osiągnięte efekty mogły zostać utrzymane.

makaJesteś amatorem polskiej kuchni? Nie musisz z niej rezygnować całkowicie. Pokażę Ci jak odchudzić tradycyjne polskie potrawy. A może wolisz bardziej orientalne dania? Przedstawię Ci je w dietetycznej odsłonie. Preferencje smakowe to jedna z ważniejszych kwestii na jakie zwracam uwagę podczas układania planów żywieniowych. Dieta wbrew powszechnego przekonaniu, może, a nawet musi być smaczna.

01_czas

Ciągły brak czasu to częsty problem osób będących na diecie. Dlatego zawsze staram się, aby moje propozycje posiłków były szybkie w przygotowaniu. Uwzględniam m.in. Twój plan dnia, przerwy w pracy oraz możliwości odgrzania posiłków. Układane przeze mnie plany żywieniowe są proste w zastosowaniu.

02_prostotaNawet brak umiejętności kulinarnych nie jest przeszkodą w stosowaniu diety. Mam proste pomysły na dania nawet dla osób bardzo opornych kulinarnie. Podczas pierwszej wizyty zbieram szczegółowy wywiad na temat spożywanych na co dzień produktów i potraw. Dzięki temu wiem na jakim asortymencie mogę bazować podczas układania jadłospisu. Bez obaw, jeśli nie używasz awokado czy rukoli, nie znajdą się one w Twojej diecie, chyba, że na specjalne życzenie. Podczas układania diety korzystam z produktów łatwo dostępnych i sezonowych.

kapustaJestem przeciwniczką marnowania jedzenia i sztywnych planów żywieniowych. Układane przeze mnie diety są na tyle elastyczne, że pozwalają na ekonomiczne wykorzystanie produktów. Dlatego każdy pacjent dostaje ode mnie listę z zamiennikami. Pozwala ona na zamianę danego produktu na inny, w momencie kiedy akurat mamy nadmiar czegoś w lodówce lub po prostu mamy ochotę na inne połączenie.

06_kontaktW razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można skontaktować się ze mną telefonicznie lub za pośrednictwem Internetu.

Skontaktuj się ze mną

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress