PZK_home1

Weronika Ornacka-Draba

Tytuł dietetyka zdobyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Natomiast pracę magisterską obroniłam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zbierałam w licznych szpitalach w Warszawie i Krakowie oraz jednej z krakowskich poradni dietetycznych. Dietetyka jest bardzo dynamiczną dziedziną nauki, dlatego nie przestaję podnosić swoich kwalifikacji, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach zawodowych oraz pozostając na bieżąco z najnowszą literaturą naukową. Swoją wiedzą dzielę się nie tylko w gabinecie, ale także na moim autorskim blogu „Oczami dietetyka”, gdzie zamieszczam artykuły dotyczące żywienia w zdrowiu i w chorobach.

Opinie pacjentów na temat mojej pracy znajdują się na poniższych stronach:

Znany lekarz                                                Odi                                                 Facebook                                               Google maps

Dlaczego spełniam się
w tym zawodzie

Zagadnieniami z dziedziny dietetyki zainteresowałam się już w liceum. Wówczas zafascynowało mnie to w jak dużym stopniu pożywienie wpływa na funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Jednak dietetyka to przede wszystkim praca z drugim człowiekiem i za to cenię ją najbardziej. Wymaga wsłuchania się w drugą osobę i zrozumienia z czym w danym momencie się boryka. A każdy pacjent jest inny, dzięki czemu każdy dzień to nowe doświadczenia. Nie ma też większej satysfakcji niż sukces moich pacjentów. To napędza mnie do dalszego działania.

O mnie
prywatnie

Oprócz dietetyki moją drugą pasją jest gotowanie, co jest bardzo pomocne podczas komponowania nowych przepisów dla moich pacjentów. Na co dzień jestem osobą aktywną i uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu. Wyprawy w góry, taniec i rower. Tym zajęciom oddaję się kiedy nie ma mnie w moim gabinecie.

Certyfikaty

Skontaktuj się ze mną

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress