Dietetyk kliniczny

Podejmując współpracę z dietetykiem klinicznym możesz wiele zyskać!

 Lepsze samopoczucie i więcej energii
 Zmniejszenie lub eliminacja objawów choroby
 Poprawa wyników badań
 Lepsze efekty leczenia farmakologicznego
 Zmniejszenie dawek lub eliminacja leków
 Utrzymanie odpowiedniej masy ciała

W czym możemy Ci pomóc?

  • Dieta w nadczynności i niedoczynności tarczycy, w chorobie Hashimoto oraz w innych zaburzeniach hormonalnych.
  • Dieta w cukrzycy typu I i II, insulinooporności, hipoglikemii reaktywnej, zespole metabolicznym i dnie moczanowej.
  • Dieta w nadciśnieniu tętniczym, przy podwyższonym cholesterolu (oraz innych zaburzeniach lipidogramu), dieta w miażdżycy, chorobie wieńcowej, po zawale serca i po udarze.
  • Dieta przy objawach takich jak zgaga (refluks), wzdęcia, nadmierne oddawanie gazów, zaparcia, biegunki, dyspepsja czynnościowa.
  • Dieta w zespole jelita drażliwego, nieswoistych zapaleniach jelit (w tym chorobie Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego), uchyłkowatości jelita grubego, celiakii.
  • Dieta w zapaleniu i stłuszczeniu wątroby, kamicy pęcherzyka żółciowego, stanach po usunięciu pęcherzyka żółciowego, przy zapaleniu trzustki.
  • Dieta w zespole policystycznych jajników, w kamicy układu moczowego.
  • Dieta w reumatoidalnym zapaleniu stawów, osteoporozie, trądziku i łuszczycy.

Opinie osób, które podjęły dietoterapie

“Przez długi czas nie mogłam unormować pracy tarczycy, mimo ‘dobrej diety’ i przyjmowanych leków. Dopiero po dwóch wizytach zdałam sobie sprawę, że moja dieta wcale nie jest w porządku. Spotkania były w bardzo dobrej atmosferze, Pani Weronika dokładnie pytała o wszystkie aspekty diety i życia. Zaczęłam z konkretnym planem, którego się surowo trzymałam, aż nauczyłam się korzystać z modyfikacji od Pani dietetyk i wreszcie sama organizować sobie dietę. Zrzuciłam kilka kilogramów, a co najważniejsze unormowałam hormony tarczycy i lekarz zalecił zmniejszenie dawki przyjmowanych hormonów. Szczerze polecam! Prosiłam o łatwe i szybkie przepisy i takie właśnie dostałam – wszystko bardzo smaczne :)”

p. Emilia, opinia z portalu Znany Lekarz

“Do Pani Weroniki przyszłam z powodu wykrycia choroby Hashimoto. Bałam się, że będę musiała stosować skomplikowaną dietę, na szczęście było zupełnie odwrotnie. Zalecenia, które dostałam pomogły mi zrozumień jak radzić sobie z chorobą. Moim problemem były również nadmiarowe kilogramy, ale dzięki rozpisanej diecie udało mi się je stracić i obecnie utrzymuje masę ciała już od dłuższego czasu. Byłam w szoku, że tak łatwo poszły w dół przy tej chorobie.”

p. Ewa

“Profesjonalna poradnia. Pani Dietetyk bardzo uprzejma. Dzięki nowej diecie szybko ustabilizowałam poziom cukru. Polecam!”

p. Weronika, opinia z portalu Odi

“Wizyty u Pani Weroniki bardzo mi pomogły. Czuję się o niebo lepiej. Już nie mam problemów ze skokami ciśnienia i udało mi się zmniejszyć znacznie ilość i dawki leków. Pani Weronika uświadomiła mi, że nie tylko łykanie tabletek ma wpływ na moje ciśnienie krwi. Zrozumiałem też że wcale nie jem tak mało soli jak mi się wydawało… Dzięki zmianom jakie wprowadziłem czuje się jak nowo narodzony. Wielkie WOW!”

p. Piotr

Co otrzymasz?

03_lubisz
Dieta idealnie dopasowana do Twojego stylu życia i Twoich potrzeb
06_kontakt
Stały kontakt i pomoc podczas współpracy
maka
Wiedza i umiejętności, które pozwolą Ci samodzielnie komponować posiłki

Zapisz się teraz!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress