Dieta odchudzająca

Być może będzie to Twoja kolejna próba odchudzania. A może nie masz jeszcze żadnych doświadczeń z “bycia na diecie”. Jedno jest pewne, zależy Ci na trwałych efektach, które nie znikną w krótkim czasie. Jesteśmy tu żeby Ci w tym pomóc! I nie, to nie będzie kolejna dieta cud, nie będzie to detoks ani odkwaszanie. To nie działa na dłuższą metę. Chcemy zaproponować Ci całkowitą zmianę podejścia i myślenia o odchudzaniu.

To co chcemy Ci zaproponować to trwałe efekty, które osiągniesz w przyjemny sposób!

Bez szkodliwych restrykcji

Bez niepotrzebnych ograniczeń

Bez uciążliwego uczucia głodu

Bez ciągłego przeliczania kalorii

Bez stania godzinami w kuchni

Bez wyrzutów sumienia na diecie

Pokażemy Ci, jak Twoje ulubione produkty i potrawy mogą być częścią zdrowego sposobu odżywiania.
Jak zjeść ciastko i nadal mieć efekty?

W naszym dietach jest ser żółty, majonez, winogrona, makaron, pizza, tortilla, spaghetti, gulasze (wstaw dowolny produkt lub potrawę, które uznajesz za niezdrowe/tuczące). Tak, można jeść takie produkty i schudnąć. Jak to zrobić? Najważniejsze są odpowiednie proporcje. Tak, jak nie przytyjesz od plasterka sera czy ciastka, tak nie schudniesz od zjedzenia jednej sałatki.

Więc nie, nie dostaniesz od nas diety idealnej, wyjętej z czasopisma czy instagrama. Nie każdy musi jeść jaglankę na śniadanie, koktajl z jarmużem w pracy, zupę krem z topinamburu na lunch i grillowaną pierś kurczaka w sosie balsamicznym na kolację. Nie ujmując, są to pyszne i zdrowe rozwiązania, i takie też są w naszych dietach, ale większość z nas na co dzień walczy z brakiem czasu. Dlatego najlepiej sprawdzają się posiłki, które są szybkie i proste do przygotowania, nie mają długiej listy składników i składniki te są łatwo dostępne.

Dostaniesz od nas dietę dostosowaną do Twoich możliwościrealną – do stosowania przez rok i dłużej. Nie taką, którą porzucisz przy pierwszym spadku motywacji.

Współpracując z nami nie zrzucisz 30 kg w 3 miesiące

Zdajemy sobie sprawę, że taki argument przekonałby nie jedną osobę, ale stawiamy na szczerość. Wiemy, że takie spektakularne i szybkie metamorfozy nie wiążą się z prawdziwą zmianą nawyków, więc po osiągnięciu efektu nadmiar kilogramów wraca. Nie można oczekiwać, że nie zmieniając nic, cokolwiek się zmieni na lepsze i problem nie powróci. Dodatkowo takie metamorfozy są często wynikiem dużych restrykcji, a musisz wiedzieć, że nasz organizm ma wiele sposobów na to żeby skutecznie bronić się przed takimi restrykcjami. Między innymi dlatego większość osób kończy z dużym efektem jojo lub w najlepszym przypadku wraca do swojej poprzedniej wagi. Nie jest sztuką schudnąć, ale schudnąć i utrzymać wypracowany efekt.

Jeśli chcesz schudnąć najpierw musimy znaleźć przyczynę tycia.

Dopasowany jadłospis to jeden element układanki, ale to nie wszystko. To co przede wszystkim wpływa na to, czy będziesz przestrzegać diety, schudniesz, a potem utrzymasz efekt, to Twoja psychika. Dlatego bardzo ważne jest dla nas podejście psychodietetyczne podczas odchudzania. Dzięki niemu dowiemy się, co tak naprawdę jest przyczyną tycia i będziemy mogli wspólnie pracować nad odpowiednimi rozwiązaniami. Spokojnie, nie będziemy robić Ci psychoanalizy. Psychodietetyka to empatia, zrozumienie Twojej sytuacji, wsparcie w procesie zmiany, techniki motywacyjne, nauka umiejętności, które pomogą Ci wytrwać w zmianie i dobranie rozwiązań do Twoich możliwości.

Nadal się wahasz? Rozważ za i przeciw.

Zapisz się teraz!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress