< Hashimoto | Dietetyk Kraków | Poradnia Zdrowe Kalorie | Skuteczna metoda

Dieta w chorobie Hashimoto

Sprawdź co zyskasz rozpoczynając współpracę z dietetykiem klinicznym!

Schudniesz lub zapobiegniesz wzrostowi masy ciała
Wyciszysz proces zapalny toczący się w Twoim organizmie
Poprawisz działanie układu odpornościowego
Wspomożesz leczenie farmakologiczne
Odżywisz swój organizm od wewnątrz, dzięki czemu poprawisz ogólny stan zdrowia
Będziesz mieć więcej energii na co dzień
Poprawisz stan swojej skóry, włosów i paznokci
Usprawnisz procesy trawienne (mniej zaparć, bólów brzucha, wzdęć)

W przypadku jeśli Twojej chorobie towarzyszy również nadmierna masa ciała, najważniejsze to przeprowadzić proces odchudzania w rozsądny sposób. Zbyt niska kaloryczność diety może pogorszyć pracę tarczycy i układu immunologicznego. Dlatego nasz dietetyk kliniczny dobierze dietę o odpowiedniej kaloryczności dla Ciebie. Taką, która będzie dawać zadowalające efekty na wadze, ale nie spowoduje pogorszenia stanu zdrowia tarczycy.

Opinie osób z chorobą Hashimoto

“Przez długi czas nie mogłam unormować pracy tarczycy, mimo ‘dobrej diety’ i przyjmowanych leków. Dopiero po dwóch wizytach zdałam sobie sprawę, że moja dieta wcale nie jest w porządku. Spotkania były w bardzo dobrej atmosferze, Pani Weronika dokładnie pytała o wszystkie aspekty diety i życia. Zaczęłam z konkretnym planem, którego się surowo trzymałam, aż nauczyłam się korzystać z modyfikacji od Pani dietetyk i wreszcie sama organizować sobie dietę. Zrzuciłam kilka kilogramów, a co najważniejsze unormowałam hormony tarczycy i lekarz zalecił zmniejszenie dawki przyjmowanych hormonów. Szczerze polecam! Prosiłam o łatwe i szybkie przepisy i takie właśnie dostałam – wszystko bardzo smaczne :)”

p. Emilia, opinia z portalu Znany Lekarz

Do Pani Weroniki przyszłam z powodu wykrycia choroby Hashimoto. Bałam się, że będę musiała stosować skomplikowaną dietę, na szczęście było zupełnie odwrotnie. Zalecenia, które dostałam pomogły mi zrozumień jak radzić sobie z chorobą. Moim problemem były również nadmiarowe kilogramy, ale dzięki rozpisanej diecie udało mi się je stracić i obecnie utrzymuje masę ciała już od dłuższego czasu. Byłam w szoku, że tak łatwo poszły w dół przy tej chorobie.

p. Ewa

Skontaktuj się z dietetykiem!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress