< Nasze diety | Dietetyk Kraków | Poradnia Zdrowe Kalorie | Skuteczna metoda

Nasze diety

Nasz główny cel to tworzenie planów dietetycznych, które są realne do stosowania nawet w najtrudniejszych warunkach. Czyli wtedy, kiedy dopada Cię codzienność. Masa obowiązków, stres, ciągłe poczucie niedoczasu, a końcu brak chęci i w jedzenie byle czego i byle gdzie. W takich momentach sprawdzają się najprostsze i najszybsze rozwiązania. I takie rozwiązania znajdziesz w naszych dietach.

Maksymalnie indywidualnie dopasowana dieta

Szczegółowy wywiad pozwoli nam na idealne dopasowanie diety do Twoich możliwości, stanu zdrowia, aktywności, preferencji kulinarnych i stylu życia.

Dobrana ilość posiłków do stylu życia

Nie musisz jeść 5 posiłków, jeśli jest to dla Ciebie trudne. Ilość posiłków dopasujemy do Twoich możliwości czasowych, planu dnia i uczucia głodu.

Duża elastyczność planu żywieniowego

Posiłki będą tak skomponowane, że będziesz mieć możliwość wymieniać je między sobą. Będziesz jeść to na co akurat masz ochotę.

Lista zamienników produktów

Będziesz mieć możliwość wymiany produktów z diety na inne, jeśli akurat czegoś Ci zabraknie lub będziesz mieć ochotę na inne połączenie.

Łatwo dostępne produkty

Nie musisz biegać po sklepach ze zdrową żywności żeby jeść zdrowo. Dietę komponujemy z prostych produktów, które  możesz dostać w każdym sklepie.

Proste i szybkie potrawy

Proste i szybkie rozwiązania są najlepsze dla zabieganych. Dzięki takiemu praktycznemu podejściu nie poczujesz nawet, że jesteś na diecie!

Miejsce na przyjemności w diecie

W diecie będą mogły pojawiać słodkości i inne produkty, które lubisz. Bycie na diecie nie oznacza odmawiania sobie wszystkiego!

Brak ciągłego uczucia głodu na diecie

Posiłki będą sycące i pożywne. Głód na diecie oznacza, że dieta jest źle dobrana. W takim przypadku wprowadzamy konieczne modyfikacji.

Ulubione potrawy w zdrowszej wersji

Nie musisz rezygnować ze spaghetti, pizzy, kotletów mielonych czy gulaszu. Zaproponujemy Ci je w zdrowszej wersji.

Posiłki z naszych diet

Jak wygląda produkt, który dostaniesz?

  • Dietetyk dobierze odpowiednią kaloryczność diety, która zapewni Ci oczekiwane przez Ciebie efekty na wadze (w zależności od tego czy Twoim celem jest utrzymanie, zmniejszenie czy zwiększenie masy ciała).
  • Posiłki będą miały stałą kaloryczność, dzięki czemu będziesz mieć możliwość wymiany między tymi samymi posiłkami (np. śniadaniami).
  • Każda potrawa będzie mieć rozpisaną ilość i rodzaj składników (w gramach i miarach domowych) oraz sposób przygotowania krok po kroku.
  • Jeśli zażyczysz sobie, że posiłki mają się nie powtarzać, to każdy posiłek będzie inny.
  • Do każdej diety dodawana jest lista zakupów, lista zamienników, instrukcja obsługi diety, wskazówki jak radzić sobie na wyjazdach, spotkaniach towarzyskich i jedząc na mieście.
  • Dodatkowo otrzymasz indywidualnie przygotowane zalecenia żywieniowe z tabelą produktów zalecanych i produktów do ograniczenia, zalecenia dotyczące aktywności fizycznej oraz materiały na temat skutecznego odchudzania (jeśli Twoim celem jest zmniejszenie masy ciała).

Skuteczność naszej metody opiera się nie tylko na diecie, ale również na trwałej zmianie nawyków, przeprowadzeniu Ciebie krok po kroku przez ten proces, edukacji i nauce samodzielności w komponowaniu posiłków, technikach motywacji oraz elementach psychodietetyki.

Skontaktuj się z dietetykiem!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress