< Psychodietetyk – Dietetyk Kraków | Poradnia Zdrowe Kalorie | Trwałe efekty
SKUTECZNE ODCHUDZANIE ZACZYNA SIĘ W TWOJEJ GŁOWIE

Napraw swoje relacje z jedzeniem, zbuduj trwałe nawyki i schudnij w zgodzie ze sobą

Opieka psychodietetyka to kompleksowa pomoc w odchudzaniu, która jest dostępna stacjonarnie w poradni w Krakowie oraz online

Chcesz schudnąć w zgodzie ze sobą i żyć normalnie?

Znalezienie przyczyny Twoich problemów z masą ciała i wyeliminowanie ich pozwoli Ci schudnąć trwale. Jak to zrobić? Dowiesz się podczas współpracy ze mną.

Szukasz innego podejścia do odchudzania, bo masz już dość...?

Strachu przed zjedzeniem czegoś niezdrowego
Skakania z diety na dietę
Wracania do starych nawyków
Unikania życia towarzyskiego przez dietę
Wyrzutów sumienia po jedzeniu
Braku poczucia kontroli nad jedzeniem i zajadania emocji, stresu, nudy

One zmieniły swoje życie z moją pomocą!

Opinie - psychodietetyk Kraków
Opinie - psychodietetyk Kraków

Masz już za sobą wiele prób odchudzania?

Mogę założyć się, że jesteś w stanie płynnie wyrecytować zasady zdrowego odżywiania. Doskonale wiesz również, jak komponować zdrowe posiłki. Teorie masz w jednym palcu!
Pomimo tego masz wrażenie, że cały czas stoisz w miejscu. Przerobiłaś już wiele diet, a Twoje ciało nadal nie wygląda tak jakbyś chciała, a Twoja dieta wcale nie jest taka idealna, bo ciągle wracasz do starych nawyków.
Teoria jest ważna, ale bez umiejętności, które pomogą Ci ją wprowadzić w życie, jest bezwartościowa. Nie będziesz w stanie jej dobrze wykorzystać, jeśli ciągle będziesz wpadać w pułapki swojego umysłu.
Nic Ci po znajomości zasad zdrowego odżywiania, jeśli nadal nie będziesz mieć kontroli nad procesem jedzenia, będziesz zajadać stres, emocje i nudę. Jeśli nie poznasz, podstawowych zasad budowania trwałych nawyków.
Skuteczne i trwałe odchudzanie to znacznie więcej niż zdrowy talerz. To przede wszystkich „zdrowa głowa”.
Psychodietetyk online i w Krakowie1
mgr Weronika Ornacka-Draba
psychodietetyk i dietetyk kliniczny

Nie chcesz już tracić pieniędzy oraz czasu na diety, które sprawiają, że czujesz się nieszczęśliwa i ograniczana?

Spróbuj zupełnie innego rozwiązania!

Wiesz przecież, że nie jesteś w stanie osiągnąć innych efektów, jeśli będziesz robić cały czas to samo. Skoro standardowe metody na odchudzanie zawiodły, to może najwyższy czas spróbować innego podejścia do odchudzania.

Odzyskasz kontrolę nad jedzeniem

Zerwiesz z „uzależnieniem” od słodyczy, opanujesz zajadanie stresu, emocji i nudy

Poprawisz swoje relacje z jedzeniem

Wyrzucisz ze swojej głowy wyrzuty sumienia po jedzeniu i natrętne myśli, o tym co jeść, ile to ma kalorii i czy to jest zdrowe. Twoim życiem przestaną rządzić zakazy i zaczniesz podejmować świadome decyzje żywieniowe. Poczujesz swobodę, spokój i luz w głowie, co pozwoli Ci skuteczniej osiągać swoje cele.

Zdobędziesz umiejętności na całe życie

Wzmocnisz swoją siłę woli, motywacje do działania i pożegnasz swój słomiany zapał. Będziesz wiedziała, jak budować trwałe nawyki i reagować na trudności, które są nieodłącznym elementem zmiany.

Myślisz, że to nie przyniesie efektów?

Monika zobaczyła ogromną różnicę!

Zanim do mnie trafiła przerobiła kilka diet i detoks. Za każdym razem trochę schudła, ale po pewnym czasie masa ciała rosła, ponieważ Monika wracała do starych nawyków sprzed diety. Przechodziła z jednej skrajności (idealnie „zdrowa” dieta) w drugą (powrót do chipsów i fast foodów).
Najgorsze było jednak to, że konsekwencje były poważniejsze niż tylko powrót zbędnych kilogramów. Każda kolejna próba odchudzania pogarszała jej relacje z jedzeniem. W efekcie:
–  chipsami poprawiała sobie humor i zajadała smutki
– dzieliła jedzenie na gorsze i lepsze, a to wiązało się z natrętnymi myślami, czy to co chce zjeść jest dla niej odpowiednie i zdrowe
– dręczyły ją wyrzuty sumienia po zjedzeniu czegoś, co w jej oczach było „zakazane”
– odstępstwo od diety sprawiało, że jadła jeszcze więcej, bo czuła, że wszystko i tak zepsuła
– zdrowe jedzenie i dieta kojarzyła z czymś nieprzyjemnym i trudnym, ponieważ miała złe doświadczenia na poprzednich dietach
W pewnym momencie wiedziała już, że nie potrzebuje kolejnej diety, ale pomocy psychodietetyka. Jak sama określiła, chciała zmienić swoje nastawienie i poprawić swoje relacje z jedzeniem, żeby schudnąć i utrzymać ten efekt. Miała dość powracających kilogramów i chaosu, który panował w jej głowie.
W ciągu 2 miesięcy (8 spotkań) osiągnęła swój cel. Ale jej nastawienie zmieniło się nie tylko w kwestii jedzenia i odchudzania! Pozytywnym efektem ubocznym współpracy psychodietetycznej jest często zmiana jakości w życiu, w pracy, w relacji z innymi, ale przede wszystkim w relacji z samą sobą.
Monika zaczęła jeść regularne posiłki, a przez to mniej podjadała. Stopniowo odzyskiwała przyjemność z jedzenia i gotowała domowe posiłki. Brak wywierania na sobie presji sprawił, że mimochodem zaczęła się zmieniać również jakość jej posiłków – jadła zdrowiej. Potrafiła częściej panować nad ochotą zjedzenia całej paczki chipsów. Rzadziej męczyły ją wyrzuty sumienia.
Zrozumiała, że zbyt wiele od siebie wymaga. Presja, którą nakładała na siebie zmniejszyła się znacznie. Była dla siebie bardziej wyrozumiała. Nie tylko w kwestii jedzenia, ale w ogóle w życiu. Obecnie działa skutecznie sama, ponieważ ma lepsze relacje z jedzeniem, odpowiednie nastawienie, wiedzę i umiejętności, które zostaną z nią na stałe.
Opinie - psychodietetyk Kraków

O mnie

Dietetyk z miasta Kraków
mgr Weronika Ornacka-Draba
psychodietetyk i dietetyk kliniczny
Od zawsze chciałam pracować inaczej niż inne osoby z mojej branży – uważałam, że dieta nie musi być idealnie zdrowym i sztywnym planem, bez miejsca na małe przyjemności. Jednak, pomimo idealnie skrojonych diet, niektóre osoby wracały do starych nawyków. Nie dawało mi to spokoju, więc zaczęłam szukać przyczyny.
Odpowiedź znalazłam w psychodietetyce. Stworzyłam moją autorską metodę, która pozwala chudnąć w przyjemniejszy sposób. Dzięki temu ze mną:
– przejdziesz przez proces odchudzania najkrótszą i najmniej wyboistą drogą
– zdobędziesz umiejętności potrzebne do trwałej zmiany nawyków
– unikniesz najczęstszych błędów i pułapek odchudzania
– odzyskasz kontrolę na procesem jedzenia i poprawisz swoje relacje z jedzeniem
Jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym. Studiowałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. W grudniu 2015 roku otworzyłam swoją poradnię dietetyczną Zdrowe Kalorie w Krakowie i online.

Schudnij na luzie ze mną!

Wyobraź sobie najbliższą osobę w Twoim życiu. Najlepszą przyjaciółkę lub przyjaciela. Ta osoba chce dla Ciebie, jak najlepiej, dba o Ciebie, bo jesteś dla niej ważna. To do niej przychodzisz po wsparcie, kiedy popełnisz błąd. Ona nigdy nie powiedziałaby do Ciebie w takiej sytuacji „Jesteś gruba, po co tyle jesz”, „Znowu się objadłaś słodyczami, do niczego się nie nadajesz!”, „Nie uda Ci się schudnąć…”. 
Z kolei Twój wewnętrzny krytyk nie omieszka wytknąć Ci choćby najmniejszego błędu. Skutecznie zniechęcając Cię w ten sposób do działania, podkopuje Twoją wiarę w siebie, umniejsza małym sukcesom. W jego towarzystwie masz wrażenie, że Twój umysł sabotuje każdą próbę odchudzania przez co jest ona skazana na porażkę.
A teraz wyobraź sobie, że ujarzmiasz swojego krytyka, dzięki wzmocnieniu w sobie wewnętrznej przyjaciółki. W końcu masz przy sobie zawsze kogoś, kto w Ciebie wierzy i wspiera na każdym kroku, nie wywiera na Tobie niezdrowej presji. Z takim stanem umysłu proces odchudzania będzie dużo prostszy, ale przede wszystkim przyjemniejszy!
Dlatego przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces, w którym staniesz się dla siebie najlepszą przyjaciółką.

Umów się na konsultacje psychodietetyczną

GWARANCJA STAŁYCH CEN PO NAWIĄZANIU STAŁEJ WSPÓŁPRACY bez przerw dłuższych niż 3 miesiące!
START (1-miesięczna opieka psychodietetyka)

547 zł/miesiąc

Łącznie 547 zł

Wartość pakietu wynosi 600 zł, więc oszczędzasz 53 zł!

 

I ETAP: PRZYGOTOWANIE

4 konsultacje psychodietetyczne co tydzień (czas trwania każdej: do 45 minut)

Celem konsultacji na tym etapie jest zwiększenie Twojej świadomości i poznanie przyczyn Twoich problemów z masą ciała i złymi relacjami z jedzeniem – dzięki temu w kolejnym etapie będziesz potrafiła usunąć te przyczyny i schudnąć trwale

 

Między konsultacjami mamy oczywiście stały kontakt mailowy

OPTIMAL (2-miesięczna opieka psychodietetyka)

373 zł/miesiąc

Łącznie 746 zł

Wartość pakietu wynosi 900 zł, więc oszczędzasz 154 zł!

 

I ETAP: PRZYGOTOWANIE

4 konsultacje psychodietetyczne co tydzień (czas trwania każdej: do 45 minut)

Celem konsultacji na tym etapie jest zwiększenie Twojej świadomości i poznanie przyczyn Twoich problemów z masą ciała i złymi relacjami z jedzeniem – dzięki temu w kolejnym etapie będziesz potrafiła usunąć te przyczyny i schudnąć trwale

II ETAP: BUDOWANIE UMIEJĘTNOŚCI

2 konsultacje psychodietetyczne co 2 tygodnie (czas trwania każdej: do 45 minut)

Celem konsultacji na drugim etapie jest nauka umiejętności niezbędnych do schudnięcia i utrzymania trwałych efektów na wadze oraz zmiana przekonań blokujących proces odchudzania i zmiany

 

Między konsultacjami mamy oczywiście stały kontakt mailowy

OPTIMAL (3-miesięczna opieka psychodietetyka)

332 zł/miesiąc

Łącznie 996 zł

Wartość pakietu wynosi 1200 zł, więc oszczędzasz 204 zł!

 

I ETAP: PRZYGOTOWANIE

4 konsultacje psychodietetyczne co tydzień (czas trwania każdej: do 45 minut)

Celem konsultacji na tym etapie jest zwiększenie Twojej świadomości i poznanie przyczyn Twoich problemów z masą ciała i złymi relacjami z jedzeniem – dzięki temu w kolejnym etapie będziesz potrafiła usunąć te przyczyny i schudnąć trwale

II ETAP: BUDOWANIE UMIEJĘTNOŚCI

4 konsultacje psychodietetyczne co 2 tygodnie (czas trwania każdej: do 45 minut)

Celem konsultacji na drugim etapie jest nauka umiejętności niezbędnych do schudnięcia i utrzymania trwałych efektów na wadze oraz zmiana przekonań blokujących proces odchudzania i zmiany

 

Między konsultacjami mamy oczywiście stały kontakt mailowy

UWAGA! Zamawiając na stronie w sklepie kupujesz program online. Jeśli chcesz skorzystać z programu stacjonarnie w Krakowie (punkt na Bronowicach) lub mobilnie w okolicach Krzeszowic to skontaktuj się ze mną.
Podejmując współpracę akceptujesz regulamin poradni – możesz zapoznać się z nim tutaj.
Nie wiesz, który pakiet wybrać? Skontaktuj się ze mną!
Opinie - dietetyk Kraków 4
Opinie - dietetyk Kraków 7
Opinie - dietetyk Kraków 5

Czy na pewno to coś dla Ciebie?

Tak, jeśli

Stosowałaś już wiele diet, a Twój problem z masą ciała ciągle powraca
Masz natrętne myśli o jedzeniu i wyrzuty sumienia, kiedy zjesz coś "zakazanego"
Dzielisz jedzenie na zakazane i masz złe relacje z jedzeniem
Chcesz schudnąć, ale odchudzanie sprawia, że czujesz presje, a dieta bardzo źle Ci się kojarzy
Zajadasz stres, napięcie, nudę, emocje i nagradzasz się jedzeniem
Kompulsywnie się objadasz i czujesz, że nie masz kontroli na jedzeniem
Masz słomiany zapał i tracisz motywacje po kilku odstępstwach od diety

Nie, jeśli

Chcesz szybko schudnąć, niezależnie jaką cenę za to zapłacisz
Szukasz diety, bo masz dobre relacje z jedzeniem
Nie chcesz nic zmieniać w swoim życiu i czekasz na cudowne rozwiązanie
Nie masz zamiaru angażować się w proces zmiany