Skuteczna dieta

Skuteczna dieta to coś więcej niż tylko dobrze dobrana kaloryczność i dostarczenie odpowiedniej ilości składników odżywczych. O sukcesie decyduje przede wszystkim to, czy dieta będzie możliwa do stosowania przez długi okres czasu. A ma to być przecież nowy sposób odżywiania, a nie dieta z datą ważności do osiągnięcia celu. Dlatego kładziemy duży nacisk na jak najlepsze dobranie indywidualnej diety oraz na aspekt psychologiczny. Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzanie zmian w nawykach żywieniowych jest długotrwałym procesem. Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań w naszych jadłospisach, smacznych i nieskomplikowanych przepisów oraz elementów psychodietetycznych,  możemy Ci ułatwić ten proces.

Ustalimy realne cele i plan działania

Dietetyk pomoże Ci w ustaleniu realnych celów, które będą podstawą do późniejszego opracowania planu działania. Będziesz wiedzieć, co robić, aby osiągnąć swoje cele.

Współpraca - będziemy traktować Cię jak partnera

Ty jesteś swoim własnym ekspertem. Ty znasz siebie najlepiej. Dlatego słuchamy Twoich potrzeb, pomysłów, przemyśleń. Tak rozumiemy indywidualne podejście.

Będziesz jeść to co lubisz i jak lubisz!

Dietetyk zaproponuje Ci zdrowszą wersję Twojej codziennej diety. Takie rozwiązanie będzie proste, smaczne, długoterminowe, a więc skuteczne!

Stopniowo poprowadzimy Cię przez proces zmiany

Zmiany będą dostosowane do Twoich możliwości, tak aby cały proces być dla Ciebie przyjemny i prosty, a jednocześnie przynosił efekty.

Otrzymasz stały kontakt, wsparcie i dawkę motywacji

Będziesz mieć możliwość kontaktu na każdym etapie współpracy. Będziesz dzielić się sukcesami i pracować z dietetykiem nad rozwiązywaniem problemów.

Nauczysz się z nami samodzielności

Celem jest Twoja samodzielność w komponowaniu swojej własnej diety. Dostaniesz odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Wszystko to ma doprowadzić do trwałej zmiany nawyków, która jest najważniejszym elementem skutecznej diety.

Zapisz się teraz!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress