< Program odchudzania dopasowany do Ciebie – Dietetyk Kraków | Poradnia Zdrowe Kalorie | Trwałe efekty
PROGRAM ODCHUDZANIA DOPASOWANY DO CIEBIE

Schudnij i utrzymaj szczupłą sylwetkę, bez sztywnych diet!

Skuteczne odchudzanie z dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem

Masz za sobą wiele diet odchudzających

...i z jednej strony

Doskonale wiesz co trzeba robić żeby schudnąć
Potrafisz zacisnąć zęby, trzymać się diety na 100% i nie jeść słodyczy
Ba! Ty potrafisz w ten sposób schudnąć

jednak z drugiej strony

Często nie umiesz zmusić się do tego co "powinnaś" robić i odkładasz dietę na później
Wystarczy jedno odstępstwo żeby zakończyć dietę - najczęściej gubią Cię słodycze i trudne momenty, jak urlop, święta czy wyjścia na miasto
Po zakończeniu diety stare nawyki i kilogramy wracają, bo nie wiesz jak utrzymać efekty

To nie Twoja wina! Po prostu diety, które stosowałaś do tej pory były zbyt sztywne i restrykcyjne

80% – aż tyle osób chudnie, a potem odzyskuje utracone kilogramy. Dlaczego odchudzanie dla większości jest tak nieskuteczne? To wina kultury diet, która wmawia, że odchudzanie musi wiązać się z:
- wyrzeczeniami i ograniczeniami
- zakazami i nakazami
- uporczywym głodem
Uwierzyły w to również kobiety, którym pomagam. W efekcie to one zawsze naginały się do sztywnych diet. Próbowały eliminować swoje ulubione posiłki i słodycze.
Godziły się z tym, że muszą jeść tylko to, co w diecie i nic poza tym. Bały się sięgnąć do lodówki od tak, po to na co mają ochotę, w obawie przed konsekwencjami.
Z czasem tak bardzo uzależniały się od rozpiski, że czuły strach, kiedy musiały improwizować, np. na urlopie, w czasie świąt, podczas spotkań ze znajomymi.
Więc chodziły prawie wszędzie ze swoimi pudełkami. Nawet na imprezę brały coś swojego. Chociaż zdarzało się też tak, że dla świętego spokoju wolały odmawiać spotkań, żeby nie zaprzepaścić efektów diety.
Z tej perspektywy dieta to kara. Nic dziwnego, że większość osób nie potrafi utrzymać efektów odchudzania. Przecież żeby utrzymać te efekty konieczna jest trwała zmiana nawyków. A jak można utrzymać nawyki, które odbierają przyjemność z jedzenia i z życia?!
Dlatego to nie Twoja wina, że nie potrafiłaś wytrwać na sztywnych dietach, które odbierały Ci wolność, swobodę i przyjemność. A Twoja intuicja dobrze Ci podpowiada, że istnieje przyjemniejsza droga odchudzania. I ja Ci ją pokażę!
Dobry dietetyk w Krakowie
mgr Weronika Ornacka-Draba
psychodietetyk i dietetyk kliniczny

One schudły skutecznie ze mną!

Opinie - dietetyk Kraków 6
Opinie - dietetyk Kraków 3

Schudnij i odzyskaj wolność jedzenia, którą utraciłaś przez sztywne diety

Chcesz

Ponownie założyć swoje stare ubrania sprzed lat
Poprawić swoje zdrowie i cieszyć się pełnią życia przez długie lata
Akceptować swoje ciało i czuć się pewna siebie

Jednocześnie chciałabyś

Jeść z umiarem słodycze, bez konieczności ich całkowitej eliminacji
Czuć swobodę w jedzeniu, bez zakazów i bez trzymania diety na 100%
Korzystać z życia i cieszyć się czasem ze znajomymi, świętami, urlopem, bez ciągłego pilnowania się

Pokażę Ci, jak to połączyć!

Wejdź na przyjemniejszą drogę odchudzania!

Koniec z walką z kilogramami. Zamień walkę na świadomy proces i drogę. Drogę, która jest przyjemniejsza od tego, czego próbowałaś do tej pory żeby schudnąć – co działało tylko na chwilę. Skorzystaj z kompleksowego rozwiązania, które pomoże Ci osiągnąć trwałe efekty.

Diagnoza problemu i dopasowanie rozwiązania

Do tej pory działałaś tylko objawowo, przez co kilogramy wracały – przechodziłaś na dietę żeby schudnąć. Dlatego pierwszym krokiem naszej współpracy będzie szczegółowa analiza Twojej sytuacji. Dzięki temu znajdziemy przyczyny Twoich problemów i dopasujemy rozwiązanie, które pomoże Ci je usunąć raz na zawsze.

Stopniowe budowanie trwałych nawyków

Zbudujesz trwałe nawyki, bez wywracania swojego jedzenia w jeden dzień. W ten sposób znacznie łatwiej będzie Ci zaakceptować zmiany. Schudniesz bez poczucia, że jesteś na diecie.

Przyjemność z jedzenia i życia

Zapomnij o jedzeniu czegokolwiek na siłę. W posiłkach ode mnie znajdziesz swoje ulubione dania w zdrowszej wersji oraz nowe propozycje, które polubisz. Poznasz strategie, jak jeść słodycze z umiarem i łączyć życie towarzyskie ze zdrowszym stylem życia, bez konieczności rezygnacji z wszystkiego co kochasz. Satysfakcja z jedzenia to jeden z ważnych elementów, potrzebnych do zbudowania trwałych nawyków. Chcesz schudnąć bez efektu jojo? Odzyskaj przyjemność z jedzenia z moją pomocą 🙂

Mocny fundament skutecznego odchudzania

Fundamentem trwałych efektów są wiedza i umiejętności. Inaczej zmiana jest chwilowa. Dlatego pokażę Ci, w jaki sposób samodzielnie komponować zdrowsze posiłki i jeść bardziej intuicyjnie, bez sztywnego trzymania się rozpiski posiłków. Będziesz wiedzieć, jak wzmacniać swoją motywacje, a nawet działać konsekwentnie pomimo jej spadków. Poznasz m.in. techniki budowanie siły woli, radzenia sobie z pokusami i wymówkami oraz budowania trwałych nawyków.

Zdrowa relacja z jedzeniem

Słodycze i ochota na nie nie znikną, a zakazy tylko nakręcają chęć ich jedzenia. Zapomnij o detoksach cukrowych, szczególnie jeśli zajadasz stres, emocje czy nudę. Zamiast tego, z moją pomocą przestaniesz skakać od całkowitej eliminacji słodyczy, do utraty kontroli nad nimi, w imię zasady „Wszystko albo nic”. Pokażę Ci elastyczne podejście, które naprawi Twoje  relacje z jedzeniem.

Wsparcie w kryzysowych momentach

Dostaniesz moje wsparcie w kryzysowych momentach (spadki motywacji, zastój w odchudzaniu), które są naturalnymi elementami procesu zmiany. Pomogę Ci znaleźć rozwiązania na bieżące problemy, które w przeszłości prowadziły do zarzucenia odchudzania, dzięki czemu zobaczysz, że z każdej sytuacji jest wyjście. Będziesz potrafiła działać konsekwentnie w dążeniu do swoich celów.

Pani Ania poczuła się zaopiekowana w całości!

Opinia dietetyk Kraków
Opinia dietetyk Kraków
Opinia dietetyk Kraków

Po skorzystaniu z Programu odchudzania dopasowanego do Ciebie

Poznasz sposoby na jedzenie swoich ulubionych posiłków (nawet takich jak naleśniki, pizza, spaghetti), bez szkody dla sylwetki i zdrowia
Zbudujesz zdrowszą relacje ze słodyczami, bez konieczności całkowitej rezygnacji z ich jedzenia
Poznasz strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które do tej pory prowadziły do nieudanych prób odchudzania (urlop, święta, imprezy, jedzenie na mieście)
Będziesz mogła otworzyć lodówkę i zjeść to co chcesz, bez strachu o sylwetkę
Zdrowsze jedzenie będzie dla Ciebie intuicyjne i naturalne
Twoje życie przestanie kręcić się wokół jedzenia i skupisz się na tym co lubisz robić
Odzyskasz przyjemność z jedzenia, dzięki czemu polubisz zdrowszy styl życia i będzie Ci go zdecydowanie łatwiej utrzymać
Przykładowe posiłki z moich jadłospisów

Dasz radę, jak Kamila!

Kamila to zrobiła!

Pomimo, że miała za sobą wiele nieudanych prób odchudzania i zmian nawyków. Zgłosiła się do poradni dietetycznej w Krakowie w kwietniu 2018 roku. Swój cel wagowy osiągnęła po 7 miesiącach współpracy:
– 8 kg mniej
– 14 cm w pasie mniej
– 9 cm w biodrach mniej
– 5 cm w udach mniej
Najważniejsze jest jednak to, że od tego czasu, Kamila nadal utrzymuje wypracowane efekty, dzięki trwałej zmianie nawyków żywieniowych.
Mało tego! W drugiej ciąży, świetnie kontrolowała przyrosty masy ciała. Nie trzyma się już diety – je intuicyjnie. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas współpracy pomogły jej nawet w tym wyjątkowym, ale ciężkim okresie, jakim jest ciąża i opieka nad niemowlakiem!
Metamorfoza dietetyk Kraków

Bezpieczna przestrzeń do zmiany

Dietetyk z miasta Kraków
mgr Weronika Ornacka-Draba
psychodietetyk i dietetyk kliniczny
Wydaje Ci się, że musisz mieć nad sobą bat, który trzyma Cię w ryzach? Bez tego popłyniesz i nie będziesz mieć efektów? A jeśli powiem Ci, że to właśnie przez ten bat i presje nie mogłaś do tej pory utrzymać efektów odchudzania?
Potrzebujesz tego bata dlatego, że sobie nie ufasz. I to właśnie ten brak zaufania pchał Cię w kierunku sztywnych diet i zakazów, które mówią Ci, jak masz jeść i żyć. Bo przecież Ty tego nie wiesz, bo sobie nie ufasz.
Z drugiej strony chcesz wolności i swobody w jedzeniu, więc kiedy miałaś dość usztywnienia diet wracałaś do starych nawyków. Miałaś wolność, ale kilogramy wracały.
Czas spróbować przyjemniejszego podejścia do odchudzania:
- bez oceniania
- bez krytyki
- bez presji i bata nad głową
Potrzebujesz bezpiecznej przestrzeni do zmiany nawyków, pełnej wsparcia i wyrozumiałości. Taką przestrzeń dla Ciebie stworzę podczas Programu odchudzania dopasowanego do Ciebie.
Pokażę Ci, jak stopniowo odbudować zaufanie do samej siebie, a dzięki temu odzyskać wolność jedzenia i jednocześnie schudnąć, a potem utrzymać efekty.
Jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym. Studiowałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. W grudniu 2015 roku otworzyłam swoją poradnię dietetyczną Zdrowe Kalorie w Krakowie i online.
Tak, jestem ekspertem od zmiany nawyków. Jednak Ty jesteś ekspertem od siebie i swojego życia. Dlatego hasłem przewodnim naszej współpracy będzie partnerstwo. Ty będziesz trzymać kierownicę, a ja będę Cię pilotować w podróży do celu. Tłumacząc zasady, pilnując dozwolonej prędkości i wybierając trasę, która będzie bezpieczna i najmniej wyboista. Wszystko po to, żebyś po dotarciu do mety świadomie i samodzielnie potrafiła komponować zdrowsze posiłki, bez konieczności trzymania sztywnej diety do końca życia.
To co, gotowa żeby wejść na przyjemniejszą drogę odchudzania?

Wybierz Program Odchudzania Dopasowany do Ciebie

Pierwsza konsultacja

220 zł

konsultacja (do 45 minut)

zalecenia żywieniowe gratis

pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

Elastyczny jadłospis szyty na miarę

280 zł

do wielokrotnego powtarzania

elastyczny jadłospis na 7 dni (dopasowany indywidualnie na podstawie wywiadu z pierwszej konsultacji)

lista zakupów, dzięki której sprawniej zrobisz zakupy

lista zamienników, dzięki której otworzysz lodówkę i będziesz mogła zjeść to, co chcesz, bez sztywnego trzymania się jadłospisu w 100%

Konsultacja kontrolna

170 zł

konsultacja kontrolna (do 45 minut każda), na której dostaniesz moje wsparcie w kryzysowych momentach

materiały edukacyjne i ćwiczenia, dzięki którym dowiesz się m.in. jak komponować samodzielnie zdrowsze posiłki, jeść zdrowiej na mieście, radzić sobie z pokusami i wymówkami, wzmacniać motywacje i siłę woli

pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

stały kontakt mailowy, dzięki czemu będziesz mogła zadać mi pytanie w każdym momencie

W pakiecie taniej!

PROMOCJA NA BLACK FRIDAY na pakiety BASIC, PLUS I EXTRA -15% (oszczędzisz dodatkowo nawet do 172 zł) - kup do końca listopada i wykorzystaj w późniejszym terminie
BASIC

627 zł

Teraz tylko 532 zł!

Wartość pakietu wynosi 670 zł, więc oszczędzasz 43 zł!

 

pierwsza konsultacja

1x elastyczny jadłospis na 7 dni (do stosowania przez dowolną ilość czasu)

lista zakupów

lista zamienników

zalecenia żywieniowe

1x konsultacja kontrolna (zalecana częstotliwość spotkań co 1-2 tygodnie na początku współpracy, później co 4 tygodnie)

2x pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

stały kontakt mailowy

bonus gratis: Poradnik Przyjemnego Odchudzania

 

WYBIERZ JEŚLI: masz poprawne nawyki, potrzebujesz konkretnych pomysłów na posiłki i/lub schudnąć kilka kilogramów

PLUS

747 zł

Teraz tylko 634 zł!

Wartość pakietu wynosi 840 zł, więc oszczędzasz 93 zł!

 

pierwsza konsultacja

1x elastyczny jadłospis na 7 dni (do stosowania przez dowolną ilość czasu)

lista zakupów

lista zamienników

zalecenia żywieniowe

2x konsultacja kontrolna (zalecana częstotliwość spotkań co 1-2 tygodnie na początku współpracy, później co 4 tygodnie)

3x pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

stały kontakt mailowy

bonus gratis: Poradnik Przyjemnego Odchudzania

 

WYBIERZ JEŚLI: masz nieprawidłowe nawyki, problem z siłą woli i motywacją, chcesz schudnąć ponad 5 kg, nie umiesz zachować umiaru w jedzeniu słodyczy, masz złe relacje z jedzeniem

EXTRA

1147 zł

Teraz tylko 974 zł!

Wartość pakietu wynosi 1290 zł, więc oszczędzasz 143 zł!

 

pierwsza konsultacja

2x elastyczny jadłospis na 7 dni (do stosowania przez dowolną ilość czasu)

lista zakupów

lista zamienników

zalecenia żywieniowe

3x konsultacja kontrolna (zalecana częstotliwość spotkań co 1-2 tygodnie na początku współpracy, później co 4 tygodnie)

4x pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

stały kontakt mailowy

bonus gratis: Poradnik Przyjemnego Odchudzania

 

WYBIERZ JEŚLI: potrzebujesz większego urozmaicenia posiłków, dzięki drugiemu jadłospisowi, masz nieprawidłowe nawyki, chcesz schudnąć ponad 10 kg, masz problem z zajadaniem emocji i stresu, siłą woli i motywacją oraz masz złe relacje z jedzeniem

GWARANCJA STAŁYCH CEN PO NAWIĄZANIU STAŁEJ WSPÓŁPRACY bez przerw dłuższych niż 3 miesiące!
UWAGA! Zamawiając na stronie w sklepie kupujesz opiekę online. Jeśli chcesz skorzystać z opieki stacjonarnie w Krakowie (punkt na Bronowicach) lub mobilnie w okolicach Krzeszowic to skontaktuj się ze mną
Podejmując współpracę akceptujesz regulamin poradni – możesz zapoznać się z nim tutaj
Nie wiesz, który pakiet wybrać i chcesz mieć pewność, że Program Odchudzania Dopasowany do Ciebie pomoże właśnie Tobie? Umów się na bezpłatną 15-minutową konsultację telefoniczną lub online!

Poradnik Przyjemnego Odchudzania w bonusie gratis do każdego pakietu!

W poradniku zebrałam najważniejsze wskazówki, które pomogą Ci schudnąć i utrzymać efekty odchudzania nawet po zakończeniu spotkań ze mną. Dowiesz się z niego m.in.:
– Jak modyfikować Twoje ulubione posiłki żeby były zdrowsze, sycące, nadal Ci smakowały i pomagały Ci schudnąć
– Jak jeść słodycze, pić alkohol, jeść na mieście i jednocześnie zdrowo schudnąć
– Jak wzmacniać motywację i siłę woli
– Jak wprowadzać zmiany i nie gotować na dwa garnki, kiedy Twoi bliscy nie chcą nic zmieniać
– Co robić żeby nie przytyć w czasie Świąt, imprezy czy wesela
Zobacz pełny spis treści poradnika
Opinie - dietetyk Kraków 7
Opinie - dietetyk Kraków 1

Czy na pewno to coś dla Ciebie?

Tak, jeśli

Umiesz schudnąć, ale nie potrafisz utrzymać efektów na dłużej
Szybko tracisz motywację na diecie i wracasz do starych nawyków
Chcesz zmienić swoje nawyki i zaangażować się w proces, bo wiesz, że nic nie wydarzy się samo
Przerabiałaś już sztywne diety, pełne zakazów i nie potrafisz się zmusić do powrotu na taki reżim

Nie, jeśli

Szukasz szybkich, niekoniecznie trwałych, sposobów na odchudzanie
Nie chcesz zmieniać swoich nawyków
Myślisz, że sama wizyta u dietetyka rozwiąże Twój problem

FAQ - pytania i odpowiedzi

Rozumiem Twoje obawy. Skoro już raz Ci się nie udało, to dlaczego teraz miałoby Ci wyjść?
Prawdopodobnie stosowałaś rozwiązania, które na starcie przekreślały Twoje szansę na sukces. Jeśli były to typowe diety, które wymagały od Ciebie rezygnacji z tego, co lubisz, powodowały głód, przywiązywały Cię do kuchni lub uniemożliwiały Ci normalne życie, korzystanie z urlopu, wyjść ze znajomymi, to nic dziwnego. Takie rozwiązania są nierealne do utrzymania w dłuższej perspektywie czasu.
Ja proponuję Ci coś zupełnie innego. To nie będzie kolejna dieta. To będzie cała strategia działania, której celem jest to żebyś potrafiła wytrwać. Dlatego poziom trudności będzie dopasowany do Twojej sytuacji. Takie indywidualne podejście maksymalizuje Twoje szansę na sukces w odchudzaniu.
Nie, jeśli nie chcesz. Ilość powinna być dostosowana przede wszystkim do Twojego stylu życia. Jeśli wolisz jeść 3 czy 4 posiłki to tyle posiłków będzie w jadłospisie.
Mało tego! Wcale nie chodzi mi o to żeby w jeden dzień wywracać Twoje jedzenie do góry nogami. Cała magia polega na tym, że na moich jadłospisach podopieczne, z którymi współpracuję, prawie nie czują, że są „na diecie”.
A wynika to z tego, że punktem wyjścia do przygotowania jadłospisu są Twoje obecne nawyki (nie tylko ilość posiłków, ale też rodzaj posiłków, a nawet konkretne przepisy, które często zdarza mi się włączać do jadłospisów).
Nie musisz mocno czuć zmian żeby schudnąć, nie musisz Ci doskwierać. Wręcz przeciwnie, chodzi nam o to żeby jak najbardziej zmniejszyć dyskomfort, który towarzyszy procesowi zmiany, tak żeby droga do celu była przyjemniejsza.
Nie musisz decydować przed pierwszą konsultacją. Dopiero na spotkaniu możesz podjąć ostateczną decyzję, czy chcesz rozpocząć dłuższą współpracę i wykupić pakiet czy wystarczy Ci sama konsultacja z zaleceniami.
  • W przypadku wizyty stacjonarnej napisz do mnie i umów się na termin pierwszej konsultacji.
  • Jeśli chcesz skorzystać z wizyty online, to możesz od razu zamówić w sklepie i opłacić konsultację dietetyczną. Będzie to stanowić zaliczkę na rzecz pakietu (jeśli zdecydujesz się na niego podczas konsultacji). Następnie ja skontaktuję się z Tobą i umówimy się na termin rozmowy.
Zachęcam do kontaktu! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i potrzebujesz poradzić się odnośnie wyboru pakietu.
Masz dwie opcje:
– Przejdź do sklepu, wybierz odpowiedni pakiet lub pierwszą konsultację (jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana na konkretny pakiet i chcesz podjąć decyzję podczas pierwszej konsultacji) i opłać zamówienie. Następnie ja skontaktuję się z Tobą i ustalimy termin. Wyślę Ci również informację odnośnie przygotowania do wizyty.
– Najpierw skontaktuj się ze mną przez formularz. Ustalimy wszystkie szczegóły i wtedy dokonasz płatności.
W takim przypadku skontaktuj się ze mną za pomocą formularza. Wtedy ustalimy termin pierwszej konsultacji i pozostałe szczegóły. Wyślę Ci również informację odnośnie przygotowania do wizyty. Płatności dokonasz na miejscu w przychodni (gotówka, płatność kartą).
W takim przypadku skontaktuj się ze mną za pomocą formularza. Wtedy ustalimy termin pierwszej konsultacji i pozostałe szczegóły. Wyślę Ci również informację odnośnie przygotowania do wizyty.
Tak, jest możliwość kontynuowania współpracy. Można wykupić pojedynczą konsultację lub kolejny pakiet (wtedy pierwsza konsultacja jest po prostu konsultacją kontrolną).

Umów się na pierwszą konsultację