< Opieka dietetyka – Dietetyk Kraków | Poradnia Zdrowe Kalorie | Trwałe efekty
SKUTECZNE ODCHUDZANIE Z DIETETYKIEM

Jedz to, co lubisz i schudnij, bez sztywnych diet

Z moim wsparciem schudniesz i utrzymasz szczupłą sylwetkę, a jednocześnie będziesz cieszyć się jedzeniem i życiem

Masz za sobą wiele diet odchudzających

...i z jednej strony

Doskonale wiesz co trzeba robić żeby schudnąć
Potrafisz zacisnąć zęby, trzymać się diety na 100% i nie jeść słodyczy
Ba! Ty potrafisz w ten sposób schudnąć

jednak z drugiej strony

Często nie umiesz zmusić się do tego co "powinnaś" robić i odkładasz dietę na później
Wystarczy jedno odstępstwo żeby zakończyć dietę - najczęściej gubią Cię słodycze i trudne momenty, jak urlop, święta czy wyjścia na miasto
Po zakończeniu diety stare nawyki i kilogramy wracają, bo nie wiesz jak utrzymać efekty

To nie Twoja wina! Po prostu diety, które stosowałaś do tej pory były zbyt sztywne i restrykcyjne

80% – aż tyle osób chudnie, a potem odzyskuje utracone kilogramy. Dlaczego odchudzanie dla większości jest tak nieskuteczne? To wina kultury diet, która wmawia, że odchudzanie musi wiązać się z:
- wyrzeczeniami i ograniczeniami
- zakazami i nakazami
- uporczywym głodem
Uwierzyły w to również kobiety, którym pomagam. W efekcie to one zawsze naginały się do sztywnych diet. Próbowały eliminować swoje ulubione posiłki i słodycze.
Godziły się z tym, że muszą jeść tylko to, co w diecie i nic poza tym. Bały się sięgnąć do lodówki od tak, po to na co mają ochotę, w obawie przed konsekwencjami.
Z czasem tak bardzo uzależniały się od rozpiski, że czuły strach, kiedy musiały improwizować, np. na urlopie, w czasie świąt, podczas spotkań ze znajomymi.
Więc chodziły prawie wszędzie ze swoimi pudełkami. Nawet na imprezę brały coś swojego. Chociaż zdarzało się też tak, że dla świętego spokoju wolały odmawiać spotkań, żeby nie zaprzepaścić efektów diety.
Z tej perspektywy dieta to kara. Nic dziwnego, że większość osób nie potrafi utrzymać efektów odchudzania. Przecież żeby utrzymać te efekty konieczna jest trwała zmiana nawyków. A jak można utrzymać nawyki, które odbierają przyjemność z jedzenia i z życia?!
Dlatego to nie Twoja wina, że nie potrafiłaś wytrwać na sztywnych dietach, które odbierały Ci wolność, swobodę i przyjemność. A Twoja intuicja dobrze Ci podpowiada, że istnieje przyjemniejsza droga odchudzania. I ja Ci ją pokażę!
Dobry dietetyk w Krakowie
mgr Weronika Ornacka-Draba
psychodietetyk i dietetyk kliniczny

One schudły skutecznie ze mną!

Opinie - dietetyk Kraków 6
Opinie - dietetyk Kraków 3

Schudnij i odzyskaj wolność jedzenia, którą utraciłaś przez sztywne diety

Chcesz

Ponownie założyć swoje stare ubrania sprzed lat
Poprawić swoje zdrowie i cieszyć się pełnią życia przez długie lata
Akceptować swoje ciało i czuć się pewna siebie

Jednocześnie chciałabyś

Jeść mądrze słodycze, bez konieczności ich całkowitej eliminacji
Czuć swobodę w jedzeniu, bez zakazów i bez trzymania diety na 100%
Korzystać z życia i cieszyć się czasem ze znajomymi, świętami, urlopem, bez ciągłego pilnowania się

Myślisz sobie pewnie, że tego nie da się połączyć? Pokażę Ci, że się da!

Jedz to co lubisz i schudnij, bez sztywnych diet!

Koniec ze sztywnymi dietami! Jadłospis, który ode mnie dostaniesz będzie dla Ciebie drogowskazem. Dzięki niemu nauczysz się, w jaki sposób łączyć to, co zdrowe z tym, co lubisz jeść. A z moim wsparciem schudniesz pomimo trudnych momentów i staniesz się na tyle samodzielna żeby utrzymać efekty po zakończeniu współpracy ze mną.

Jadłospis drogowskaz

Jadłospis szyty na Twoją miarę, bez zakazów, w którym znajdziesz swoje ulubione posiłki. To elastyczny plan dzięki możliwości rotacji posiłków, liście zamienników i moim wskazówkom, jak samodzielnie komponować zdrowsze posiłki

Wsparcie w kryzysowych momentach

Dostaniesz moje wsparcie w kryzysowych momentach (spadki motywacji, zastój w odchudzaniu), które są naturalnymi elementami procesu zmiany. Pomogę Ci znaleźć rozwiązania na bieżące problemy, które w przeszłości prowadziły do zarzucenia diety, dzięki czemu zobaczysz, że z każdej sytuacji jest wyjście i będziesz potrafiła działać konsekwentnie w dążeniu do swoich celów

Strategie łączenia życia towarzyskiego ze zdrowym jedzeniem

Poznasz strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach jak urlop, święta, jedzenie na mieście czy grill. Dzięki temu nie będziesz musiała już unikać takich sytuacji. Będziesz korzystać z przyjemności życia, bez szkody dla zdrowia i sylwetki

Strategie mądrego jedzenia słodyczy

Zapomnij o detoksach cukrowych. Słodycze i ochota na nie nie znikną, a zakazy tylko nakręcają chęć ich jedzenia. Potrzebujesz nauczyć się, jak w mądry sposób czerpać przyjemność nawet ze sklepowych słodyczy, bo przecież nie każdy lubi fit słodycze

Pani Ania poczuła się zaopiekowana w całości!

Opinia dietetyk Kraków
Opinia dietetyk Kraków
Opinia dietetyk Kraków

Po skorzystaniu z Opieki Dietetyka...

Poznasz sposoby na jedzenie swoich ulubionych posiłków (nawet takich jak naleśniki, pizza, spaghetti), bez szkody dla sylwetki i zdrowia
Zbudujesz zdrowszą relacje ze słodyczami, bez konieczności całkowitej rezygnacji z ich jedzenia
Poznasz strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które do tej pory prowadziły do nieudanych prób odchudzania (urlop, święta, imprezy, jedzenie na mieście)
Będziesz mogła otworzyć lodówkę i zjeść to co chcesz, bez strachu o sylwetkę
Zdrowsze jedzenie będzie dla Ciebie intuicyjne i naturalne
Twoje życie przestanie kręcić się wokół jedzenia i skupisz się na tym co lubisz robić
Odzyskasz przyjemność z jedzenia, dzięki czemu polubisz zdrowszy styl życia i będzie Ci go zdecydowanie łatwiej utrzymać
Przykładowe posiłki na moich jadłospisach

Myślisz, że Ty sobie nie poradzisz?

Kamila to zrobiła!

Pomimo, że miała za sobą wiele nieudanych prób odchudzania i zmian nawyków. Zgłosiła się do poradni dietetycznej w Krakowie w kwietniu 2018 roku. Swój cel wagowy osiągnęła po 7 miesiącach współpracy:
– 8 kg mniej
– 14 cm w pasie mniej
– 9 cm w biodrach mniej
– 5 cm w udach mniej
Najważniejsze jest jednak to, że od tego czasu, Kamila nadal utrzymuje wypracowane efekty, dzięki trwałej zmianie nawyków żywieniowych.
Mało tego! W drugiej ciąży, świetnie kontrolowała przyrosty masy ciała. Nie trzyma się już diety – je intuicyjnie. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas współpracy pomogły jej nawet w tym wyjątkowym, ale ciężkim okresie, jakim jest ciąża i opieka nad niemowlakiem!
Metamorfoza dietetyk Kraków

Bez trzymania bata nad głową!

Dietetyk z miasta Kraków
mgr Weronika Ornacka-Draba
psychodietetyk i dietetyk kliniczny
Wydaje Ci się, że musisz mieć nad sobą bat, który trzyma Cię w ryzach? Bez tego popłyniesz i nie będziesz mieć efektów? A jeśli powiem Ci, że to właśnie przez ten bat i presje nie mogłaś do tej pory utrzymać efektów odchudzania?
Potrzebujesz tego bata dlatego, że sobie nie ufasz. I to właśnie ten brak zaufania pchał Cię w kierunku sztywnych diet i zakazów, które mówią Ci, jak masz jeść i żyć. Bo przecież Ty tego nie wiesz, bo sobie nie ufasz.
Z drugiej strony chcesz wolności i swobody w jedzeniu, więc kiedy miałaś dość usztywnienia diet wracałaś do starych nawyków. Miałaś wolność, ale kilogramy wracały.
Czas spróbować przyjemniejszego podejścia do odchudzania:
- bez oceniania
- bez krytyki
- bez presji i bata nad głową
Potrzebujesz bezpiecznej przestrzeni do zmiany nawyków, pełnej wsparcia i wyrozumiałości. Taką przestrzeń dla Ciebie stworzę podczas Opieki Dietetyka.
Pokażę Ci, jak stopniowo odbudować zaufanie do samej siebie, a dzięki temu odzyskać wolność jedzenia i jednocześnie schudnąć, a potem utrzymać efekty.
Jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym. Studiowałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. W grudniu 2015 roku otworzyłam swoją poradnię dietetyczną Zdrowe Kalorie w Krakowie i online.
Tak, jestem ekspertem od zmiany nawyków. Jednak Ty jesteś ekspertem od siebie i swojego życia. Dlatego hasłem przewodnim naszej współpracy będzie partnerstwo. To Ty będziesz trzymać kierownice i decydować, gdzie jedziemy i jak szybko, ja będę Twoim pilotem i będę Ci mówić, jak uniknąć błędów i dojechać do celu najmniej wyboistą drogą.
A na końcu tej drogi będziesz potrafiła poradzić sobie sama, bez mojej pomocy. Będziesz umiała samodzielnie komponować zdrowsze posiłki, bez konieczności trzymania diety do końca życia.
To co, gotowa żeby wejść na przyjemniejszą drogę odchudzania?

Wybierz pakiet Opieki Dietetyka

GWARANCJA STAŁYCH CEN PO NAWIĄZANIU STAŁEJ WSPÓŁPRACY bez przerw dłuższych niż 3 miesiące!
BASIC (1-miesięczna opieka dietetyka)

698 zł/miesiąc

Łącznie 698 zł

Wartość pakietu wynosi 750 zł, więc oszczędzasz 52 zł!

 

pierwsza konsultacja (do 45 minut), na której powiesz mi o swoich oczekiwaniach, a ja później dopasuję jadłospis do Ciebie

1x elastyczny jadłospis na 7 dni (do stosowania przez dowolną ilość czasu)

lista zakupów, dzięki której sprawniej zrobisz zakupy

lista zamienników, dzięki której otworzysz lodówkę i będziesz mogła zjeść to, co chcesz, bez sztywnego trzymania się jadłospisu w 100%

zalecenia żywieniowe i materiały edukacyjne, dzięki którym poznasz m.in. strategie łączenia życia towarzyskiego i słodyczy ze zdrowymi posiłkami

2x konsultacja kontrolna (do 45 minut), na której dostaniesz moje wsparcie w kryzysowych momentach

3x pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

stały kontakt mailowy, dzięki czemu będziesz mogła zadać mi pytanie w każdym momencie

 

WYBIERZ JEŚLI: chcesz schudnąć 3-4 kg, masz poprawne nawyki żywieniowe i jedynie brakuje Ci pomysłów na zdrowe posiłki

PLUS (2-miesięczna opieka dietetyka)

498 zł/miesiąc

Łącznie 996 zł

Wartość pakietu wynosi 1300 zł, więc oszczędzasz 304 zł!

 

pierwsza konsultacja (do 45 minut), na której powiesz mi o swoich oczekiwaniach, a ja później dopasuję jadłospis do Ciebie

2x elastyczny jadłospis na 7 dni (do stosowania przez dowolną ilość czasu)

lista zakupów, dzięki której sprawniej zrobisz zakupy

lista zamienników, dzięki której otworzysz lodówkę i będziesz mogła zjeść to, co chcesz, bez sztywnego trzymania się jadłospisu w 100%

zalecenia żywieniowe i materiały edukacyjne, dzięki którym poznasz m.in. strategie łączenia życia towarzyskiego i słodyczy ze zdrowymi posiłkami

4x konsultacja kontrolna (do 45 minut każda), na której dostaniesz moje wsparcie w kryzysowych momentach

5x pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

stały kontakt mailowy, dzięki czemu będziesz mogła zadać mi pytanie w każdym momencie

 

WYBIERZ JEŚLI: chcesz schudnąć do 8 kg, masz nieprawidłowe nawyki żywieniowe, szybko tracisz motywacje i/lub gubią Cię święta, urlop, wyjścia na miasto itp.

EXTRA (3-miesięczna opieka dietetyka)

432 zł/miesiąc

Łącznie 1296 zł

Wartość pakietu wynosi 1600 zł, więc oszczędzasz 304 zł!

 

pierwsza konsultacja (do 45 minut), na której powiesz mi o swoich oczekiwaniach, a ja później dopasuję jadłospis do Ciebie

2x elastyczny jadłospis na 7 dni (do stosowania przez dowolną ilość czasu)

lista zakupów, dzięki której sprawniej zrobisz zakupy

lista zamienników, dzięki której otworzysz lodówkę i będziesz mogła zjeść to, co chcesz, bez sztywnego trzymania się jadłospisu w 100%

zalecenia żywieniowe i materiały edukacyjne, dzięki którym poznasz m.in. strategie łączenia życia towarzyskiego i słodyczy ze zdrowymi posiłkami

6x konsultacja kontrolna (do 45 minut każda), na której dostaniesz moje wsparcie w kryzysowych momentach

7x pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

stały kontakt mailowy, dzięki czemu będziesz mogła zadać mi pytanie w każdym momencie

 

WYBIERZ JEŚLI: chcesz schudnąć ponad 8 kg, masz nieprawidłowe nawyki żywieniowe, szybko tracisz motywację, gubią Cię święta, urlop, wyjścia na miasto itp. i/lub nie umiesz sobie poradzić z podjadaniem słodyczy

UWAGA! Zamawiając na stronie w sklepie kupujesz opiekę online. Jeśli chcesz skorzystać z opieki stacjonarnie w Krakowie (punkt na Bronowicach) lub mobilnie w okolicach Krzeszowic to skontaktuj się ze mną
Podejmując współpracę akceptujesz regulamin poradni – możesz zapoznać się z nim tutaj
Nie wiesz, który pakiet wybrać i chcesz mieć pewność, że Opieka Dietetyka to coś dla Ciebie? Umów się na bezpłatną 15-minutową konsultację telefoniczną lub online!
Efekty dietoterapii zależą od wielu czynników i oferta nie stanowi gwarancji ich osiągnięcia. Pakiety uwzględniają przeciętne tempo zdrowego chudnięcia i nie biorą pod uwagę indywidualnych różnic, które będą mieć na nie wpływ
Wartość pakietów została wyliczona na podstawie ceny pojedynczych usług (pierwsza konsultacja 150 zł, dieta na 7 dni 250 zł, zalecenia żywieniowe 50 zł, konsultacja kontrolna 150 zł). Nie musisz korzystać z pakietów, jeśli wolisz opłacać pojedyncze usługi na bieżąco

Poradnik Przyjemnego Odchudzania w bonusie gratis do każdego pakietu!

W poradniku zebrałam najważniejsze wskazówki, które pomogą Ci schudnąć i utrzymać efekty odchudzania nawet po zakończeniu spotkań ze mną. Dowiesz się z niego m.in.:
– Jak modyfikować Twoje ulubione posiłki żeby były zdrowsze, sycące, nadal Ci smakowały i pomagały Ci schudnąć
– Jak jeść słodycze, pić alkohol, jeść na mieście i jednocześnie zdrowo schudnąć
– Jak wzmacniać motywację i siłę woli
– Jak wprowadzać zmiany i nie gotować na dwa garnki, kiedy Twoi bliscy nie chcą nic zmieniać
– Co robić żeby nie przytyć w czasie Świąt, imprezy czy wesela
Zobacz pełny spis treści poradnika
Opinie - dietetyk Kraków 7
Opinie - dietetyk Kraków 1

Czy na pewno to coś dla Ciebie?

Tak, jeśli

Umiesz schudnąć, ale nie potrafisz utrzymać efektów na dłużej
Szybko tracisz motywację na diecie i wracasz do starych nawyków
Chcesz zmienić swoje nawyki i zaangażować się w proces, bo wiesz, że nic nie wydarzy się samo
Kochasz jeść i nie wyobrażasz sobie życia bez słodyczy, więc chcesz nauczyć się jak je jeść mądrze
Przerabiałaś już sztywne diety, pełne zakazów i nie potrafisz się zmusić do powrotu na taki reżim

Nie, jeśli

Szukasz szybkich, niekoniecznie trwałych, sposobów na odchudzanie
Potrafisz sama wkomponować ulubione posiłki do diety, tak żeby nadal była zdrowa i sycąca
Już teraz prawidłowo chudniesz bez problemów
Nie chcesz zmieniać swoich nawyków
Myślisz, że sama wizyta u dietetyka rozwiąże Twój problem

FAQ - pytania i odpowiedzi

O tym, czy dieta jest zdrowa czy nie, decyduje całokształt posiłków, a nie kilka z nich wyrwanych z kontekstu. Dodatkowo posiłki uznawane powszechnie za mało zdrowe, wcale nie muszą takie być. Czasem wystarczą niewielkie modyfikacje, bez utraty na smaku, żeby stały się pełnowartościowymi posiłkami.
Takie potrawy nie są tuczące same w sobie. Tyjemy od nadmiaru spożywanych kalorii, niezależnie z jakiego źródła one pochodzą. Oczywiście są pewne produkty i potrawy, które są bardziej kaloryczne niż inne, dlatego potrzeba umiejętności i wiedzy żeby wprowadzić je do diety.
Ułożyłam już ponad 500 jadłospisów i wiem, co zrobić żeby dieta była zdrowa, sycąca, powodowała stopniowy spadek masy ciała, a jednocześnie zawierała ulubione potrawy.
Rozumiem Twoje obawy. Skoro już raz Ci się nie udało, to dlaczego teraz miałoby Ci wyjść?
Prawdopodobnie stosowałaś rozwiązania, które na starcie przekreślały Twoje szansę na sukces. Jeśli były to typowe diety, które wymagały od Ciebie rezygnacji z tego, co lubisz, powodowały głód, przywiązywały Cię do kuchni lub uniemożliwiały Ci normalne życie, korzystanie z urlopu, wyjść ze znajomymi, to nic dziwnego. Takie rozwiązania są nierealne do utrzymania w dłuższej perspektywie czasu.
Ja proponuję Ci coś zupełnie innego. To nie będzie kolejna dieta. To będzie cała strategia działania, której celem jest to żebyś potrafiła wytrwać. Dlatego poziom trudności będzie dopasowany do Twojej sytuacji. Takie indywidualne podejście maksymalizuje Twoje szansę na sukces w odchudzaniu.
Nie, jeśli nie chcesz. Ilość powinna być dostosowana przede wszystkim do Twojego stylu życia. Jeśli wolisz jeść 3 czy 4 posiłki to tyle posiłków będzie w jadłospisie.
Mało tego! Wcale nie chodzi mi o to żeby w jeden dzień wywracać Twoje jedzenie do góry nogami. Cała magia polega na tym, że na moich jadłospisach podopieczne, z którymi współpracuję, prawie nie czują, że są „na diecie”.
A wynika to z tego, że punktem wyjścia do przygotowania jadłospisu są Twoje obecne nawyki (nie tylko ilość posiłków, ale też rodzaj posiłków, a nawet konkretne przepisy, które często zdarza mi się włączać do jadłospisów).
Nie musisz mocno czuć zmian żeby schudnąć, nie musisz Ci doskwierać. Wręcz przeciwnie, chodzi nam o to żeby jak najbardziej zmniejszyć dyskomfort, który towarzyszy procesowi zmiany, tak żeby droga do celu była przyjemniejsza.
Nie musisz decydować przed pierwszą konsultacją. W takiej sytuacji, możesz umówić się na konsultację dietetyczną. Na niej podejmiesz ostateczną decyzję, czy chcesz rozpocząć dłuższą współpracę i wykupić pakiet (wtedy dopłacasz brakującą kwotę do pakietu) czy poprzestaniesz tylko na konsultacji dietetycznej.
W przypadku wizyty stacjonarnej napisz do mnie i umów się na termin pierwszej konsultacji (konsultacji dietetycznej).
Jeśli chcesz skorzystać z wizyty online, to możesz od razu zamówić w sklepie i opłacić konsultację dietetyczną. Będzie to stanowić zaliczkę na rzecz pakietu (jeśli zdecydujesz się na niego podczas konsultacji). Następnie ja skontaktuję się z Tobą i umówimy się na termin rozmowy.
Zachęcam do kontaktu! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i potrzebujesz poradzić się odnośnie wyboru pakietu.
Masz dwie opcje:
– Przejdź do sklepu, wybierz odpowiedni pakiet lub konsultację dietetyczną (jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana na konkretny pakiet i chcesz podjąć decyzję podczas pierwszej konsultacji) i opłać zamówienie. Następnie ja skontaktuję się z Tobą i ustalimy termin. Wyślę Ci również informację odnośnie przygotowania do wizyty.
– Najpierw skontaktuj się ze mną przez formularz. Ustalimy wszystkie szczegóły i wtedy dokonasz płatności.
W takim przypadku skontaktuj się ze mną za pomocą formularza. Wtedy ustalimy termin pierwszej konsultacji i pozostałe szczegóły. Wyślę Ci również informację odnośnie przygotowania do wizyty. Płatności dokonasz na miejscu w przychodni (gotówka, płatność kartą).
W takim przypadku skontaktuj się ze mną za pomocą formularza. Wtedy ustalimy termin pierwszej konsultacji i pozostałe szczegóły. Wyślę Ci również informację odnośnie przygotowania do wizyty.
Tygodniowy koszt Opieki Dietetyka, przy pakiecie EXTRA, wynosi 91,41 zł. Tyle możesz wydać na obiad dla dwóch osób w przeciętnej restauracji, sweter w sieciówce albo podkład.
Ile do tej pory kosztowały Cię nieudane próby odchudzania? Nie mówię tylko o pieniądzach – chociaż znam osoby, które potrafią wydać 600 zł za paczkę suplementów na odchudzanie albo 1000 zł za zestaw soków, które rzekomo odchudzają i oczyszczają organizm. Ile czasu i energii straciłaś na rozwiązania, które na starcie stawiały Cię na straconej pozycji?

 

Nie płacisz mi tylko za mój czas i za jadłospis, ale również  za:
Efekty, które osiągniesz. Te na wadzę, ale przede wszystkim chodzi o metamorfozę, która zajdzie w Twoich nawykach i w Twojej głowie. Stan w którym ufasz sobie, dokładnie wiesz, co robić żeby schudnąć – bez presji, frustracji, wyrzutów sumienia – to jest bezcenne uczucie.
Uniknięcie błędów i skrócenie drogi do osiągnięcia trwałych efektów na wadzę. Podkreślam – trwałych, bo szybkie efekty może dać Ci byle jaka dieta. To nie problem żeby schudnąć. Najważniejsze żeby wiedzieć, jak utrzymać efekty. Ja pokażę Ci jak.
Jednak jeśli nadal nie chcesz podjąć dłuższej współpracy ze mną, to masz jeszcze jedną opcję. Możesz mnie przetestować podczas pojedynczej konsultacji dietetycznej, której koszt wynosi 150 zł. W jej trakcie możesz zadać mi pytania, które Cię nurtują, mogę przeanalizować Twoją sytuację i wskazać czynniki, które mogą blokować Twoje postępy, mogę pokazać Ci kierunek, w którym powinnaś iść, jeśli chcesz schudnąć trwale.
Wizyty z pakietu trzeba wykorzystać w określonym czasie:
– pakiet BASIC – 4 tygodnie
– pakiet PLUS – 8 tygodni
– pakiet EXTRA – 12 tygodni
Czas na wykorzystanie konsultacji liczony jest od momentu otrzymania informacji o gotowym jadłospisie (nie od pierwszej konsultacji).
W ramach każdego pakietu masz możliwość przełożyć jeden raz wizytę na inny termin (wyjątek pakiet extra – 2 razy).
Więcej na temat zasad obowiązujących podczas współpracy ze mną, przeczytasz w regulaminie.
Tak, jest możliwość kontynuowania współpracy. Można wykupić kolejny pakiet opieki – wtedy pierwsza konsultacja jest po prostu konsultacją kontrolną. Dodatkowo istnieje możliwość przedłużenia o pakiet bez jadłospisu, z samymi konsultacjami kontrolnymi.
UWAGA! Zmawiając na stronie w sklepie kupujesz opiekę online. Jeśli chcesz skorzystać z opieki stacjonarnie w Krakowie (punkt na Bronowicach) lub mobilnie w okolicach Krzeszowic to skontaktuj się ze mną
Podejmując współpracę akceptujesz regulamin poradni – możesz zapoznać się z nim tutaj