Opieka dietetyka szyta na miarę – Dietetyk Kraków | Poradnia Zdrowe Kalorie | Trwałe efekty
WSPÓŁPRACA INDYWIDUALNA W RAMACH OPIEKI DIETETYKA SZYTEJ NA MIARĘ

Schudnij i utrzymaj szczupłą sylwetkę, bez sztywnych diet!

Skuteczne odchudzanie z dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem

Masz za sobą wiele diet odchudzających

...i z jednej strony

Doskonale wiesz co trzeba robić żeby schudnąć
Potrafisz zacisnąć zęby, trzymać się diety na 100% i nie jeść słodyczy
Ba! Ty potrafisz w ten sposób schudnąć

jednak z drugiej strony

Często nie umiesz zmusić się do tego co "powinnaś" robić i odkładasz dietę na później
Wystarczy jedno odstępstwo żeby zakończyć dietę - najczęściej gubią Cię słodycze i trudne momenty, jak urlop, święta czy wyjścia na miasto
Po zakończeniu diety stare nawyki i kilogramy wracają, bo nie wiesz jak utrzymać efekty

To nie Twoja wina! Po prostu diety, które stosowałaś do tej pory były zbyt sztywne i restrykcyjne

80% – aż tyle osób chudnie, a potem odzyskuje utracone kilogramy. Dlaczego odchudzanie dla większości jest tak nieskuteczne? To wina kultury diet, która wmawia, że odchudzanie musi wiązać się z:
- wyrzeczeniami i ograniczeniami
- zakazami i nakazami
- uporczywym głodem
Uwierzyły w to również kobiety, którym pomagam. W efekcie to one zawsze naginały się do sztywnych diet. Próbowały eliminować swoje ulubione posiłki i słodycze.
Godziły się z tym, że muszą jeść tylko to, co w diecie i nic poza tym. Bały się sięgnąć do lodówki od tak, po to na co mają ochotę, w obawie przed konsekwencjami.
Z czasem tak bardzo uzależniały się od rozpiski, że czuły strach, kiedy musiały improwizować, np. na urlopie, w czasie świąt, podczas spotkań ze znajomymi.
Więc chodziły prawie wszędzie ze swoimi pudełkami. Nawet na imprezę brały coś swojego. Chociaż zdarzało się też tak, że dla świętego spokoju wolały odmawiać spotkań, żeby nie zaprzepaścić efektów diety.
Z tej perspektywy dieta to kara. Nic dziwnego, że większość osób nie potrafi utrzymać efektów odchudzania. Przecież żeby utrzymać te efekty konieczna jest trwała zmiana nawyków. A jak można utrzymać nawyki, które odbierają przyjemność z jedzenia i z życia?!
Dlatego to nie Twoja wina, że nie potrafiłaś wytrwać na sztywnych dietach, które odbierały Ci wolność, swobodę i przyjemność. A Twoja intuicja dobrze Ci podpowiada, że istnieje przyjemniejsza droga odchudzania. I ja Ci ją pokażę!
Dobry dietetyk w Krakowie
mgr Weronika Ornacka-Draba
psychodietetyk i dietetyk kliniczny

One schudły skutecznie ze mną!

Opieka dietetyka program odchudzania efekty diety skuteczna dieta
Dietetyk kraków ulubione potrawy na diecie skuteczne odchudzanie Poradnia dietetyczna Kraków
Opieka dietetyka program odchudzania efekty diety skuteczna dieta skuteczne odchudzanie

Schudnij i odzyskaj wolność jedzenia, którą utraciłaś przez sztywne diety

Chcesz

Ponownie założyć swoje stare ubrania sprzed lat
Poprawić swoje zdrowie i cieszyć się pełnią życia przez długie lata
Akceptować swoje ciało i czuć się pewna siebie

Jednocześnie chciałabyś

Jeść z umiarem słodycze, bez konieczności ich całkowitej eliminacji
Czuć swobodę w jedzeniu, bez zakazów i bez trzymania diety na 100%
Korzystać z życia i cieszyć się czasem ze znajomymi, świętami, urlopem, bez ciągłego pilnowania się

Pokażę Ci, jak to połączyć!

Wejdź na przyjemniejszą drogę odchudzania!

Koniec z walką z kilogramami. Zamień walkę na świadomy proces i drogę. Drogę, która jest przyjemniejsza od tego, czego próbowałaś do tej pory żeby schudnąć – co działało tylko na chwilę. Skorzystaj z kompleksowego rozwiązania, które pomoże Ci osiągnąć trwałe efekty.

Diagnoza problemu i dopasowanie rozwiązania

Do tej pory działałaś tylko objawowo, przez co kilogramy wracały – przechodziłaś na dietę żeby schudnąć. Dlatego pierwszym krokiem naszej współpracy będzie szczegółowa analiza Twojej sytuacji. Dzięki temu znajdziemy przyczyny Twoich problemów i dopasujemy rozwiązanie, które pomoże Ci je usunąć raz na zawsze.

Stopniowe budowanie trwałych nawyków

Zbudujesz trwałe nawyki, bez wywracania swojego jedzenia w jeden dzień. W ten sposób znacznie łatwiej będzie Ci zaakceptować zmiany. Schudniesz bez poczucia, że jesteś na diecie.

Przyjemność z jedzenia i życia

Zapomnij o jedzeniu czegokolwiek na siłę. W posiłkach ode mnie znajdziesz swoje ulubione dania w zdrowszej wersji oraz nowe propozycje, które polubisz. Poznasz strategie, jak jeść słodycze z umiarem i łączyć życie towarzyskie ze zdrowszym stylem życia, bez konieczności rezygnacji z wszystkiego co kochasz. Satysfakcja z jedzenia to jeden z ważnych elementów, potrzebnych do zbudowania trwałych nawyków. Chcesz schudnąć bez efektu jojo? Odzyskaj przyjemność z jedzenia z moją pomocą 🙂

Mocny fundament skutecznego odchudzania

Fundamentem trwałych efektów są wiedza i umiejętności. Inaczej zmiana jest chwilowa. Dlatego pokażę Ci, w jaki sposób samodzielnie komponować zdrowsze posiłki i jeść bardziej intuicyjnie, bez sztywnego trzymania się rozpiski posiłków. Będziesz wiedzieć, jak wzmacniać swoją motywacje, a nawet działać konsekwentnie pomimo jej spadków. Poznasz m.in. techniki budowanie siły woli, radzenia sobie z pokusami i wymówkami oraz budowania trwałych nawyków.

Zdrowa relacja z jedzeniem

Słodycze i ochota na nie nie znikną, a zakazy tylko nakręcają chęć ich jedzenia. Zapomnij o detoksach cukrowych, szczególnie jeśli zajadasz stres, emocje czy nudę. Zamiast tego, z moją pomocą przestaniesz skakać od całkowitej eliminacji słodyczy, do utraty kontroli nad nimi, w imię zasady „Wszystko albo nic”. Pokażę Ci elastyczne podejście, które naprawi Twoje  relacje z jedzeniem.

Wsparcie w kryzysowych momentach

Dostaniesz moje wsparcie w kryzysowych momentach (spadki motywacji, zastój w odchudzaniu), które są naturalnymi elementami procesu zmiany. Pomogę Ci znaleźć rozwiązania na bieżące problemy, które w przeszłości prowadziły do zarzucenia odchudzania, dzięki czemu zobaczysz, że z każdej sytuacji jest wyjście. Będziesz potrafiła działać konsekwentnie w dążeniu do swoich celów.

Pani Ania poczuła się zaopiekowana w całości!

Poradni dietetyczna dietetyk kraków efekty diety
Poradni dietetyczna dietetyk kraków przyjemna dieta dieta bez zakazów opieka dietetyk
Poradni dietetyczna dietetyk kraków dieta bez zakazów jedzenie na mieście

Po skorzystaniu z Opieki Dietetyka szytej na miarę

Poznasz sposoby na jedzenie swoich ulubionych posiłków (nawet takich jak naleśniki, pizza, spaghetti), bez szkody dla sylwetki i zdrowia
Zbudujesz zdrowszą relacje ze słodyczami, bez konieczności całkowitej rezygnacji z ich jedzenia
Poznasz strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które do tej pory prowadziły do nieudanych prób odchudzania (urlop, święta, imprezy, jedzenie na mieście)
Będziesz mogła otworzyć lodówkę i zjeść to co chcesz, bez strachu o sylwetkę
Zdrowsze jedzenie będzie dla Ciebie intuicyjne i naturalne
Twoje życie przestanie kręcić się wokół jedzenia i skupisz się na tym co lubisz robić
Odzyskasz przyjemność z jedzenia, dzięki czemu polubisz zdrowszy styl życia i będzie Ci go zdecydowanie łatwiej utrzymać
Przykładowe posiłki z moich jadłospisów

Dasz radę, jak Kamila!

Kamila to zrobiła!

Pomimo, że miała za sobą wiele nieudanych prób odchudzania i zmian nawyków. Zgłosiła się do poradni dietetycznej w Krakowie w kwietniu 2018 roku. Swój cel wagowy osiągnęła po 7 miesiącach współpracy:
– 8 kg mniej
– 14 cm w pasie mniej
– 9 cm w biodrach mniej
– 5 cm w udach mniej
Najważniejsze jest jednak to, że od tego czasu, Kamila nadal utrzymuje wypracowane efekty, dzięki trwałej zmianie nawyków żywieniowych.
Mało tego! W drugiej ciąży, świetnie kontrolowała przyrosty masy ciała. Nie trzyma się już diety – je intuicyjnie. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas współpracy pomogły jej nawet w tym wyjątkowym, ale ciężkim okresie, jakim jest ciąża i opieka nad niemowlakiem!
Metamorfoza dietetyk Kraków

Bezpieczna przestrzeń do zmiany

Dietetyk z miasta Kraków
mgr Weronika Ornacka-Draba
psychodietetyk i dietetyk kliniczny
Wydaje Ci się, że musisz mieć nad sobą bat, który trzyma Cię w ryzach? Bez tego popłyniesz i nie będziesz mieć efektów? A jeśli powiem Ci, że to właśnie przez ten bat i presje nie mogłaś do tej pory utrzymać efektów odchudzania?
Potrzebujesz tego bata dlatego, że sobie nie ufasz. I to właśnie ten brak zaufania pchał Cię w kierunku sztywnych diet i zakazów, które mówią Ci, jak masz jeść i żyć. Bo przecież Ty tego nie wiesz, bo sobie nie ufasz.
Z drugiej strony chcesz wolności i swobody w jedzeniu, więc kiedy miałaś dość usztywnienia diet wracałaś do starych nawyków. Miałaś wolność, ale kilogramy wracały.
Czas spróbować przyjemniejszego podejścia do odchudzania:
- bez oceniania
- bez krytyki
- bez presji i bata nad głową
Potrzebujesz bezpiecznej przestrzeni do zmiany nawyków, pełnej wsparcia i wyrozumiałości. Taką przestrzeń dla Ciebie stworzę podczas współpracy indywidualnej w ramach Opieki Dietetyka szytej na miarę.
Pokażę Ci, jak stopniowo odbudować zaufanie do samej siebie, a dzięki temu odzyskać wolność jedzenia i jednocześnie schudnąć, a potem utrzymać efekty.
Jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym. Studiowałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. W grudniu 2015 roku otworzyłam swoją poradnię dietetyczną Zdrowe Kalorie w Krakowie i online.
Tak, jestem ekspertem od zmiany nawyków. Jednak Ty jesteś ekspertem od siebie i swojego życia. Dlatego hasłem przewodnim naszej współpracy będzie partnerstwo. Ty będziesz trzymać kierownicę, a ja będę Cię pilotować w podróży do celu. Tłumacząc zasady, pilnując dozwolonej prędkości i wybierając trasę, która będzie bezpieczna i najmniej wyboista. Wszystko po to, żebyś po dotarciu do mety świadomie i samodzielnie potrafiła komponować zdrowsze posiłki, bez konieczności trzymania sztywnej diety do końca życia.
To co, gotowa żeby wejść na przyjemniejszą drogę odchudzania?

Wybierz Opiekę Dietetyka Szytą na Twoją Miarę!

BASIC (1-miesięczne wsparcie)

627 zł/miesiąc

654 zł   627 zł łącznie

Oszczędzasz 27 zł!

 

pierwsza konsultacja (45 minut) w celu zebrania dokładnego wywiadu

1x elastyczny jadłospis na 7 dni (do stosowania przez dowolną ilość czasu)

1x konsultacja kontrolna (do 45 minut) w celu wzmacniania motywacji, wsparcia w trudnościach, edukacji i nauki umiejętności potrzebnych do osiągnięcia celu

 

BONUSY GRATIS

2x pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

dostęp do aplikacji mobilnej Alloweat (oprócz wersji do druku dostaniesz dostęp do jadłospisu i bazy innych posiłków z poziomu aplikacji, z funkcją wymiany posiłków i produktów, generowania listy zakupów na dowolną ilość dni, chatem)

lista zakupów do jadłospisu, dzięki której sprawniej zrobisz zakupy

zamienniki produktów do jadłospisu, dzięki której otworzysz lodówkę i będziesz mogła zjeść to, co chcesz

zalecenia żywieniowe 

materiały edukacyjne i ćwiczenia, dzięki którym dowiesz się m.in. jak komponować samodzielnie zdrowsze posiłki, jeść zdrowiej na mieście, radzić sobie z pokusami i wymówkami, budować trwałe nawyki, wzmacniać motywacje i siłę woli (udostępniane co konsultację kontrolną) WIĘCEJ INFORMACJI

stały kontakt mailowy

 

WYBIERZ JEŚLI

masz raczej poprawne nawyki, potrzebujesz konkretnych pomysłów na posiłki i/lub schudnąć kilka kilogramów

Najczęściej wybierany!

PLUS (2-miesięczne wsparcie)

374 zł/miesiąc

841 zł   748 zł łącznie

Oszczędzasz 93 zł!

 

pierwsza konsultacja (45 minut) w celu zebrania dokładnego wywiadu

1x elastyczny jadłospis na 7 dni (do stosowania przez dowolną ilość czasu)

2x konsultacja kontrolna (do 45 minut) w celu wzmacniania motywacji, wsparcia w trudnościach, edukacji i nauki umiejętności potrzebnych do osiągnięcia celu

 

BONUSY GRATIS

3x pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

dostęp do aplikacji mobilnej Alloweat (oprócz wersji do druku dostaniesz dostęp do jadłospisu i bazy innych posiłków z poziomu aplikacji, z funkcją wymiany posiłków i produktów, generowania listy zakupów na dowolną ilość dni, chatem)

lista zakupów do jadłospisu, dzięki której sprawniej zrobisz zakupy

zamienniki produktów do jadłospisu, dzięki której otworzysz lodówkę i będziesz mogła zjeść to, co chcesz

zalecenia żywieniowe 

materiały edukacyjne i ćwiczenia, dzięki którym dowiesz się m.in. jak komponować samodzielnie zdrowsze posiłki, jeść zdrowiej na mieście, radzić sobie z pokusami i wymówkami, budować trwałe nawyki, wzmacniać motywacje i siłę woli (udostępniane co konsultację kontrolną) WIĘCEJ INFORMACJI

stały kontakt mailowy

 

WYBIERZ JEŚLI

masz nieprawidłowe nawyki, problem z siłą woli i motywacją, chcesz schudnąć ponad 5 kg, od dłuższego czasu masz nadwagę, nie umiesz zachować umiaru w jedzeniu słodyczy, masz złe relacje z jedzeniem

EXTRA (3-miesięczne wsparcie)

299 zł/miesiąc

1028 zł   897 zł łącznie

Oszczędzasz 131 zł!

 

pierwsza konsultacja (45 minut) w celu zebrania dokładnego wywiadu

1x elastyczny jadłospis na 7 dni (do stosowania przez dowolną ilość czasu)

3x konsultacja kontrolna (do 45 minut) w celu wzmacniania motywacji, wsparcia w trudnościach, edukacji i nauki umiejętności potrzebnych do osiągnięcia celu

 

BONUSY GRATIS

4x pomiar antropometryczny i analiza składu ciała gratis (wyjątek usługa online)

dostęp do aplikacji mobilnej Alloweat (oprócz wersji do druku dostaniesz dostęp do jadłospisu i bazy innych posiłków z poziomu aplikacji, z funkcją wymiany posiłków i produktów, generowania listy zakupów na dowolną ilość dni, chatem)

lista zakupów do jadłospisu, dzięki której sprawniej zrobisz zakupy

zamienniki produktów do jadłospisu, dzięki której otworzysz lodówkę i będziesz mogła zjeść to, co chcesz

zalecenia żywieniowe 

materiały edukacyjne i ćwiczenia, dzięki którym dowiesz się m.in. jak komponować samodzielnie zdrowsze posiłki, jeść zdrowiej na mieście, radzić sobie z pokusami i wymówkami, budować trwałe nawyki, wzmacniać motywacje i siłę woli (udostępniane co konsultację kontrolną) WIĘCEJ INFORMACJI

stały kontakt mailowy

 

WYBIERZ JEŚLI

masz nieprawidłowe nawyki, chcesz schudnąć ponad 10 kg, masz nadwagę lub otyłość w zasadzie od zawsze, masz problem z zajadaniem emocji i stresu, siłą woli i motywacją oraz masz złe relacje z jedzeniem

GWARANCJA STAŁYCH CEN PO NAWIĄZANIU STAŁEJ WSPÓŁPRACY bez przerw dłuższych niż 3 miesiące!
Podejmując współpracę akceptujesz regulamin poradni – możesz zapoznać się z nim tutaj

Poradnik Przyjemnego Odchudzania w bonusie gratis do każdego pakietu!

W poradniku zebrałam najważniejsze wskazówki, które pomogą Ci schudnąć i utrzymać efekty odchudzania nawet po zakończeniu spotkań ze mną. Dowiesz się z niego m.in.:
– Jak modyfikować Twoje ulubione posiłki żeby były zdrowsze, sycące, nadal Ci smakowały i pomagały Ci schudnąć
– Jak jeść słodycze, pić alkohol, jeść na mieście i jednocześnie zdrowo schudnąć
– Jak wzmacniać motywację i siłę woli
– Jak wprowadzać zmiany i nie gotować na dwa garnki, kiedy Twoi bliscy nie chcą nic zmieniać
– Co robić żeby nie przytyć w czasie Świąt, imprezy czy wesela
Zobacz pełny spis treści poradnika
Poradnik-przyjemnego-odchudzania-mockup
Opieka dietetyka zmiana nawyków skuteczne odchudzanie
Dietetyk Kraków dieta bez zakazów Poradnia dietetyczna Kraków
Opieka dietetyka zmiana nawyków skuteczne odchudzanie smaczna dieta bez zakazów

Czy na pewno to coś dla Ciebie?

Tak, jeśli

Umiesz schudnąć, ale nie potrafisz utrzymać efektów na dłużej
Szybko tracisz motywację na diecie i wracasz do starych nawyków
Chcesz zmienić swoje nawyki i zaangażować się w proces, bo wiesz, że nic nie wydarzy się samo
Przerabiałaś już sztywne diety, pełne zakazów i nie potrafisz się zmusić do powrotu na taki reżim

Nie, jeśli

Szukasz szybkich, niekoniecznie trwałych, sposobów na odchudzanie
Nie chcesz zmieniać swoich nawyków
Myślisz, że sama wizyta u dietetyka rozwiąże Twój problem

FAQ - pytania i odpowiedzi

Rozumiem Twoje obawy. Skoro już raz Ci się nie udało, to dlaczego teraz miałoby Ci wyjść?
Prawdopodobnie stosowałaś rozwiązania, które na starcie przekreślały Twoje szansę na sukces. Jeśli były to typowe diety, które wymagały od Ciebie rezygnacji z tego, co lubisz, powodowały głód, przywiązywały Cię do kuchni lub uniemożliwiały Ci normalne życie, korzystanie z urlopu, wyjść ze znajomymi, to nic dziwnego. Takie rozwiązania są nierealne do utrzymania w dłuższej perspektywie czasu.
Ja proponuję Ci coś zupełnie innego. To nie będzie kolejna dieta. To będzie cała strategia działania, której celem jest to żebyś potrafiła wytrwać. Dlatego poziom trudności będzie dopasowany do Twojej sytuacji. Takie indywidualne podejście maksymalizuje Twoje szansę na sukces w odchudzaniu.
Nie, jeśli nie chcesz. Ilość powinna być dostosowana przede wszystkim do Twojego stylu życia. Jeśli wolisz jeść 3 czy 4 posiłki to tyle posiłków będzie w jadłospisie.
Mało tego! Wcale nie chodzi mi o to żeby w jeden dzień wywracać Twoje jedzenie do góry nogami. Cała magia polega na tym, że na moich jadłospisach podopieczne, z którymi współpracuję, prawie nie czują, że są „na diecie”.
A wynika to z tego, że punktem wyjścia do przygotowania jadłospisu są Twoje obecne nawyki (nie tylko ilość posiłków, ale też rodzaj posiłków, a nawet konkretne przepisy, które często zdarza mi się włączać do jadłospisów).
Nie musisz mocno czuć zmian żeby schudnąć, nie musisz Ci doskwierać. Wręcz przeciwnie, chodzi nam o to żeby jak najbardziej zmniejszyć dyskomfort, który towarzyszy procesowi zmiany, tak żeby droga do celu była przyjemniejsza.
Nie jestem zwolenniczką nadmiernej suplementacji. W tym przypadku uważam, że mniej znaczy więcej. Zalecam jedynie niezbędną suplementacje witaminą D oraz jeśli jest konieczność, mogę zasugerować włączenie innych suplementów, których może brakować w diecie np. kwasów omega-3 DHA, jeśli jesz za mało ryb.
Zalecam spotkania co 1-2 tygodnie na początku współpracy, później co 4 tygodnie, a w okresie wychodzenia spod mojej opieki jeszcze rzadziej. Jednak na końcu to i tak Ty decydujesz, jak często chcesz się ze mną spotykać.
Nasuwa Ci się od razu pytanie, czy każdy musi przejść cały program Opieki Dietetyka? Nie, długość programu i jego etapy będziemy dostosowywać do Ciebie. Poniżej opisałam standardową kolejność etapów programu, ale jeśli będzie potrzeba, to będziemy ją zmieniać.
ETAPY PROGRAMU OPIEKI DIETETYKA (co konsultację kontrolną będziesz otrzymywać materiały edukacyjne i ćwiczenia praktyczne w danych temacie):
1. Jak komponować samodzielnie zdrowsze posiłki
2. Jak budować trwałe nawyki
3. Wszystko co musisz wiedzieć o zasobach psychoenergetycznych jeśli chcesz
skutecznie zbudować nawyki
4. Co jeść na mieście
5. Jak słuchać sygnałów głodu i sytości – czyli jak przejadać się mniej
6. Ćwiczenie uważności w jedzeniu i nie tylko
7. Jak odróżniać głód fizyczny od psychicznego
8. Jak radzić sobie z pokusami
9. Jak ćwiczyć siłę woli i ją oszczędzać
10.Jak myśli determinują Twoje zachowania żywieniowe
11.Jak radzić sobie z negatywnymi myślami wewnętrznego krytyka
12.Jak radzić sobie z wymówkami
13.Podstawy asertywnego odmawiania
14.Jak wzmacniać motywacje
Nie musisz decydować przed pierwszą konsultacją. Dopiero na spotkaniu możesz podjąć ostateczną decyzję, czy chcesz rozpocząć dłuższą współpracę i wykupić pakiet czy wystarczy Ci sama konsultacja z zaleceniami.
  • W przypadku wizyty stacjonarnej napisz do mnie i umów się na termin pierwszej konsultacji.
  • Jeśli chcesz skorzystać z wizyty online, to możesz od razu zamówić w sklepie i opłacić konsultację dietetyczną. Będzie to stanowić zaliczkę na rzecz pakietu (jeśli zdecydujesz się na niego podczas konsultacji). Następnie ja skontaktuję się z Tobą i umówimy się na termin rozmowy.
Zachęcam do kontaktu! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i potrzebujesz poradzić się odnośnie wyboru pakietu.
Masz dwie opcje:
– Przejdź do sklepu, wybierz odpowiedni pakiet lub pierwszą konsultację (jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana na konkretny pakiet i chcesz podjąć decyzję podczas pierwszej konsultacji) i opłać zamówienie. Następnie ja skontaktuję się z Tobą i ustalimy termin. Wyślę Ci również informację odnośnie przygotowania do wizyty.
– Najpierw skontaktuj się ze mną przez formularz. Ustalimy wszystkie szczegóły i wtedy dokonasz płatności.
W takim przypadku skontaktuj się ze mną za pomocą formularza. Wtedy ustalimy termin pierwszej konsultacji i pozostałe szczegóły. Wyślę Ci również informację odnośnie przygotowania do wizyty. Płatności dokonasz na miejscu w przychodni (gotówka, płatność kartą).
W takim przypadku skontaktuj się ze mną za pomocą formularza. Wtedy ustalimy termin pierwszej konsultacji i pozostałe szczegóły. Wyślę Ci również informację odnośnie przygotowania do wizyty.
Tak, jest możliwość kontynuowania współpracy. Można wykupić pojedynczą konsultację lub pakiety wizyty kontrolnych:
  • Pakiet mini (2 konsultacje kontrolne) 297 zł zamiast 340 zł – oszczędzasz 43 zł
  • pakiet midi (3 konsultacje kontrolne) 447 zł zamiast 510 zł – oszczędzasz 63 zł

Umów się na pierwszą konsultację