< Efekty – Dietetyk Kraków | Poradnia Zdrowe Kalorie | Trwałe efekty

Efekty i opinie

Metamorfoza dietetyk Kraków
Kamila zgłosiła się do mojej poradni dietetycznej w Krakowie pod koniec kwietnia 2018 roku. Chciała schudnąć i poprawić swoje nawyki żywieniowe, tak żeby być przykładem dla swojego synka. Współpraca trwała około 7 miesięcy, a oto jej efekty:
-8 kg
-14 cm w pasie
-9 cm w biodrach
-5 cm w udzie
wzrost pewności siebie i lepsze samopoczucie
Co ważniejsze, Kamila nadal utrzymuje wynik od zakończeniu współpracy z dietetykiem. To naprawdę duży sukces! Zgubienie zbędnych kilogramów to tak naprawdę początek. Najtrudniejszym etapem jest stabilizacja masy ciała. Dlatego przede wszystkim gratuluję jej utrzymania efektów .
Kamila jadła na diecie całkiem normalnie. Wypracowała ze mną pewien kompromis między tym, co jadła wcześniej, a tym, co zdrowe i odchudzające. Nie zawsze trzymała się diety w 100% – po drodze były wakacje i zdarzały się też mniej dietetyczne produkty, jak lody, pizza czy zapiekanka. Jednak nie chodziło o wyrabianie przez nią 100% normy, ale o plan realny do stosowania w dłuższej perspektywie, również po zakończeniu odchudzania.
Początkowo trzymała się ściśle zaleceń. Z czasem nabierała coraz więcej pewności i potrafiła sama manipulować posiłkami. W pewnym momencie jadła już swoje obiady. Dzięki współpracy wiedziała, jak powinna wyglądać jej porcja obiadowa. Nie musiała liczyć kalorii, stosowała się jedynie do kilku prostych zasad. Wprowadziła również aktywność fizyczną.
Jeśli nawet zdarzało jej się odstępstwo od diety to później wracała do swojego codziennego planu. Nauczyła się, że jedno potknięcie nie rujnuje wcześniejszych wysiłków, a czasem pozwala wytrwać w trzymaniu się zdrowszych nawyków. Tak, możliwość jedzenia mniej zdrowych produktów ma też swoją funkcje podczas zmiany nawyków i odchudzania, jeśli stosowane jest z rozwagą.
Jeśli tak, jak Kamila, chcesz schudnąć w przyjemny sposób i utrzymać efekty, napisz do mnie i umów się na wizytę.

One również osiągnęły ze mną swoje cele!

Opinie - psychodietetyk Kraków 10
Opinie - dietetyk Kraków Weronika Ornacka-Draba 6
Opinie - psychodietetyk Kraków 9
Opinie - psychodietetyk Kraków 7
Opinie - psychodietetyk Kraków 11
Opinie - psychodietetyk Kraków 8
Opinie - dietetyk Kraków 2
Opinie - dietetyk Kraków 1
Opinie - dietetyk Kraków 3
Opinie - dietetyk Kraków 5
Opinie - dietetyk Kraków 7
Opinie - dietetyk Kraków 4

Więcej opinii przeczytasz tutaj

Umów się na pierwszą konsultację!