Efekty – Dietetyk kliniczny Psychodietetyk | Kraków Olkusz Online | Poradnia dietetyczna dla insulinoopornych kobiet

Efekty i opinie

Metamorfoza dietetyk Kraków
Kamila zgłosiła się do mojej poradni dietetycznej w Krakowie, ponieważ chciała schudnąć i poprawić swoje nawyki żywieniowe, tak żeby być przykładem dla swojego synka. Współpraca trwała około 7 miesięcy, a oto jej efekty:
-8 kg
-14 cm w pasie
-9 cm w biodrach
-5 cm w udzie
wzrost pewności siebie i lepsze samopoczucie
Co ważniejsze, Kamila nadal utrzymuje wynik od zakończeniu współpracy z dietetykiem. To naprawdę duży sukces! Zgubienie zbędnych kilogramów to tak naprawdę początek. Najtrudniejszym etapem jest stabilizacja masy ciała. Dlatego przede wszystkim gratuluję jej utrzymania efektów .
Kamila jadła podczas procesu normalnie. Wypracowała ze mną pewien kompromis między tym, co jadła wcześniej, a tym, co odżywcze. Po drodze były wakacje i zdarzały się też mniej odżywcze produkty, jak lody, pizza czy zapiekanka. Jednak nie chodziło o wyrabianie przez nią 100% normy, ale o plan realny do stosowania w dłuższej perspektywie, również po zakończeniu odchudzania.
Początkowo trzymała się ściśle zaleceń. Z czasem nabierała coraz więcej pewności i potrafiła sama komponować posiłki. Dzięki współpracy wiedziała, jak ma wyglądać porcja jej posiłków. Nie liczyła kalorii, stosowała się jedynie do kilku prostych zasad. Wprowadziła również aktywność fizyczną.
Jeśli nawet zdarzało jej się odstępstwo od zasad to później wracała do swojego codziennego planu. Nauczyła się, że jedno potknięcie nie rujnuje wcześniejszych wysiłków, a czasem pozwala wytrwać w trzymaniu się dobrych nawyków. Tak, możliwość jedzenia mniej odżywczych produktów ma też swoją funkcje podczas zmiany nawyków i odchudzania, jeśli stosowane jest z rozwagą.
Jeśli tak, jak Kamila, chcesz schudnąć w przyjemny sposób i utrzymać efekty, napisz do mnie i umów się na wizytę.

One również osiągnęły ze mną swoje cele!

dietetyk opinia, empatia, zaangażowanie, brak oceny, szukanie przyczyny i rozwiązań, psychodietetyk
zmiana sposobu myślenia, praca u podstaw znalezienie przyczyn nieudanych prób, bez oceny, bez presji, psychologia jedzenia, psychodietetyk kraków
insulinooporność, senność po posiłku, dietetyk kraków
refluks, zajadanie stresu, samodzielne komponowanie posiłków, odchudzanie
samodzielność, luz psychiczny, odchudzanie
Opinia p. Monika - psychodietetyk, pierwszy dietetyk który trafił w jej oczekiwania, wsparcie i poświęcanie odpowiedniej ilości czasu, dodatkowe materiały
Opinia p. Ewa - nie czuła się na diecie, że coś musi albo nie może
Opinia p. Agnieszka zgubiła 14 kg
Opinia Karolina - przyjemne, bez rezygnowania z ulubionych posiłków, je na co ma ochotę
Opinia p. Aleksandra odchudzanie zmiana nawyków napady objadania bez diety
Poradni dietetyczna dietetyk kraków przyjemna dieta dieta bez zakazów opieka dietetyk
Poradni dietetyczna dietetyk kraków efekty diety

Więcej opinii przeczytasz tutaj

Umów się na pierwszą konsultację!