O mnie – Dietetyk Kraków | Poradnia Zdrowe Kalorie | Trwałe efekty
Dobry dietetyk w Krakowie

O mnie

Pomagam jeść to, co się lubi i chudnąć zdrowo i trwale. Pokazuję, jak trwałe zmieniać swoje nawyki żywieniowe i nie wracać do starych przyzwyczajeń. Szukam sposobów żeby ułatwić odchudzanie kobietom, dzięki czemu nawet nie czują, że są na diecie. Wspieram i motywuję do działania, bo wiem, że indywidualnie dobrana dieta to nie wszystko, jeśli chcemy żeby efekty odchudzania były trwałe.

Dietetyk mgr Weronika Ornacka-Draba

DIetetyk Kraków Psychodietetyk Online
Dietetyk z miasta Kraków

Pewnie zastanawiasz się, czy jestem odpowiednią osobą, która będzie w stanie Ci pomóc. Żeby ułatwić Ci podjęcie decyzji, najpierw zacznę od tego, czego na pewno u mnie nie znajdziesz.

 

Nie dostaniesz ode mnie cudownych rozwiązań, które pomogą Ci szybko schudnąć. Powód jest bardzo prosty. Takie rozwiązania dają tylko krótkotrwałe efekty. Przez nie marnujesz swój czas, pieniądze i energię. Co dostaniesz w zamian?

 

Pokażę Ci krok po kroku, jak schudnąć i utrzymać te efekty na lata. Na tym polega skuteczne odchudzanie – na trwałych efektach. Mało tego, droga, którą Ci pokażę będzie przyjemniejszym sposobem na gubienie zbędnych kilogramów:
– bez restrykcji
– bez zbędnych wyrzeczeń i zakazów
– bez głodu i frustracji
– bez sztywnych diet
– bez dopasowywania się na siłę do rozpiski
– bez uzależniania Ciebie ode mnie

 

Chcę Ci przez to powiedzieć, że możesz chudnąć inaczej. W zgodzie ze sobą, uwzględniając swoje potrzeby i możliwości. To właśnie znajdziesz u mnie – przyjemniejszą drogę odchudzania.

 

Jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym. Mam na to papier i nie zawaham się go użyć! Studiowałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. W grudniu 2015 roku otworzyłam swoją poradnię dietetyczną Zdrowe Kalorie w Krakowie i online.

 

Dlaczego mojego podejście do odchudzania jest inne? Od zawsze chciałam pracować trochę inaczej. Nie zgadzałam się z tym, że dieta musi być sztywnym planem, bez miejsca na przyjemności. To jednak nie wystarczało! Część osób nie dawała rady. Bardzo mnie to frustrowała – chciałam pomagać, jak najlepiej osobom, które do mnie przychodziły. Zaczęłam więc szukać odpowiedzi, których nie dostałam na studiach. Tak trafiłam na psychodietetykę, która zupełnie odmieniła mój sposób pracy.

Ja z córką
Dietetyk przy pracy

Wiedza i doświadczenia, które zdobyłam pozwoliły mi opracować moją autorską metodę odchudzania, na którą składają się 3 filary:

 

1. Jedz to, co lubisz – Twoja nowa dieta musi Ci smakować, żebyś mogła stosować ją dłużej niż tylko kilka miesięcy.

 

2. Zmieniaj trwale swoje nawyki – nie wracaj do nawyków, które są przyczyną Twoich problemów z masą ciała.

 

3. Chudnij z głową – zajrzyj głębiej i usuń blokady, które znajdują się w Twojej głowie.

 

Prywatnie jestem żoną i mamą. Mieszkamy w trójkę na wsi, pod Krakowem. Pochodzę z małego miasteczka, ale cieszę się, że trafiłam tutaj, gdzie jestem w tym momencie. Kocham kontakt z przyrodą i zwierzętami. Uwielbiam górskie wycieczki, rower i taniec. Marzy mi się własny, mały domek z ogrodem.

 

Nie jestem idealna. Kiedyś miałam z tym problem, bo mam skłonności do perfekcjonizmu. Dlatego uczę się siebie lubić i być dla siebie wyrozumiałą. Nie mam idealnej diety, idealnego ciała bez grama cellulitu i akceptuję to. Chcę pokazać Ci, że Ty też nie musisz być perfekcyjna. Dlaczego? Bo bycie wyrozumiałą dla siebie ma wiele korzyści i jest kluczowe w skutecznym procesie odchudzania.

 

Masz jakieś pytania? Napisz do mnie. Chętnie opowiem Ci więcej – porozmawiajmy! Zobacz też moje rozwiązanie, które pomoże Ci schudnąć, jeść to, co lubisz na diecie i utrzymać efekty na długo.

 

Moje specjalności: trwałe odchudzanie, psychodietetyk, dietetyk kliniczny (głównie choroby sercowo-naczyniowe, insulinooporność, cukrzyca, trądzik, zaburzenia miesiączkowania i płodności, PCOS, Hashimoto, zaburzenia hormonalne, w tym niedoczynność tarczycy), dieta w ciąży i laktacji, dieta wegetariańska, dieta wegańska.

Certyfikaty

Skontaktuj się ze mną!